Drugie zwycięstwo SPEED Sport Wołomin

Wielkie koszykarskie emocje w środowy wieczór 11 grudnia zakończyły się sukcesem drużyny z Wołomina. Zacięte spotkanie 3. ligi z Legionem Legionowo gospodarze wygrali 58:52.

Mecz był okazją do rewanżu za minimalną porażkę w Legionowie i udało się cel osiągnąć. Legion prowadził po pierwszej połowie 27:24, ale druga część należała już do ekipy z Wołomina. O zwycięstwie przesądziła doskonała obrona, ale kibica na trybunach zobaczyli też efektowne akcje. Gospodarze wygrali ostatnią kwartę 17:12 i mogli cieszyć się z drugiego zwycięstwa w sezonie. Następne mecze drużynie SPEED sport w Wołominie odbędą się 4 i 5 stycznia, zapraszamy kibiców na trybuny! SPEED sport Wołomin – Legion Legionowo 58:52 (13:19, 11:8, 17:13, 17:12) Szymon Danielewski 15 pkt., Krzysztof Piasecki 12, Mariusz Popiół 10, Krystian Bereda 9, Tomasz Błaszczyk 4, Przemysław Bożek 4, Maciej Michalewski 2, Konrad Wrzaszcz 2, Adam Prętkiewicz, Andrzej Rostowski.