Wczoraj (11.09) na tym samym odcinku drogi krajowej nr 50 w Mieszkach Wielkich doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowym. Najpierw kierująca land roverem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kilkanaście minut później zderzyły się tam dwa pojazdy: audi i volkswagen. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zwiększenie ostrożności, rozwagę oraz bezwzględne przestrzeganie przepisów.
Wczoraj (11.09) około godz. 14.30 dyżurny ciechanowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 50 w m. Mieszki Wielkie. Jak ustalili interweniujący policjanci, kierująca land roverem, 47-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego, straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i dachowała. Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważniejszych obrażeń. 47-latka została pouczona.

Kilkanaście minut później, w tym samym miejscu doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że kierujący audi, 24-letni mieszkaniec powiatu płońskiego jadąc od strony Ciechanowa w kierunku Płońska, uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd volkswagen, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Volkswagenem podróżowały dwie pasażerki: 35 i 10-latka. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. W związku z tym zdarzeniem drogowym policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu i zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Zderzenie w Roszczepie. Interwencja służb po kolizji dwóch pojazdów osobowych
Bezpieczeństwo na drogach powinno być zawsze priorytetem. Warto zatem zachować ostrożność i zdrowy rozsądek podczas każdej podróży, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji i szczęśliwie dotrzeć do celu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zwiększenie ostrożności, rozwagę oraz bezwzględne przestrzeganie przepisów.
asp. Magda Sakowska/ KPP w Ciechanowie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Międzynarodowe transporty z poważnymi uchybieniami formalnymi
Nieletnia jechała hulajnogą elektryczną z prędkością 54 km/h
Nietrzeźwa 16‑latka na hulajnodze przewoziła pasażerkę
Z promilami, dożywotnim zakazem i za szybko – nieodpowiedzialny kierowca zatrzymany
Wyprzedzał na zakręcie i na linii ciągłej. O krok od czołowego zderzenia – wideo
Jeden dzień, osiem zatrzymań
Ignorował sygnały, omijał blokady – finał pościgu za motocyklistą bez uprawnień
Kolejny raz prowadził w stanie nietrzeźwości. 37-latek odpowie również za znieważenie policjantów
Próba oszustwa na policjanta
19-latek zatrzymany za narkotyki i plantację konopi
Nie wiedziała, do kogo zadzwonić. Policjanci pomogli uratować młodego bociana
Poszkodowany w kolizji… z czterema zakazami prowadzenia pojazdów usłyszał wyrok w trybie przyspieszonym
Pokój na piętrze miał być schronieniem
Będąc poza służbą pomogli uczestnikom zdarzenia drogowego

