Dzień Edukacji Narodowej- nagrody Burmistrza Tłuszcza

Dzień Edukacji Narodowej- nagrody Burmistrza Tłuszcza

14 października jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz dyrektorom za ich trud i zaangażowanie w wychowanie dzieci oraz młodzieży. Każdego roku pedagodzy, którzy mają szczególe osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymują z rąk Burmistrza Tłuszcza Pawła Bednarczyka podziękowania i nagrody.

– Życzę Wam wytrwałości i uśmiechu oraz samych pięknych i nieszablonowych pomysłów. Niech wrażliwość i cierpliwość, którą kierujecie się w pracy przynoszą najszlachetniejsze owoce, a przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt nigdy Was nie opuści. Radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, które zawsze powinny iść w parze z uznaniem i szacunkiem Waszych uczniów i ich rodziców- powiedział burmistrz Tłuszcza

Nagrodzeni nauczyciele i dyrektorzy (kolejność alfabetyczna):

Klaudia Baran – nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu

Anna Bartosiewicz- nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym  „Baśniowa Kraina” w Tłuszczu

Grażyna Białek- nauczyciel  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stryjkach

Justyna Białek- nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu

Małgorzata Białek- nauczyciel w Zespole Szkół im. Władysława  Podkowińskiego w Mokrej Wsi

Marzena Boruc- dyrektor Zespołu Szkół w Postoliskach

Anna Góraj- dyrektor Zespołu  Szkół w Kozłach

Monika Kalinowska- dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława  Podkowińskiego w Mokrej Wsi

Sławomir Klocek- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu

Małgorzata Mościcka- wicedyrektor Zespołu  Szkół w Kozłach

Ewa Tymińska- nauczyciel  w Zespole Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem

Renata Tymińska- dyrektor Zespołu Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem

Ewa Romańska- dyrektor Przedszkola Samorządowego „Baśniowa Kraina” w Tłuszczu

Anna Rychta- dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu

Anna Sękowska- nauczyciel w Zespole  Szkół w Jasienicy

Małgorzata Staniszewska- dyrektor Zespołu  Szkół w Jasienicy

Mariusz Strzelczyk- nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu

Marcin Szczapa- nauczyciel w Zespole Szkół w Postoliskach

Ewelina Wojtyra- dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stryjkach

Więcej informacji z Tłuszcza

Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje

Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje

W Gminie Tłuszcz ruszają kolejne inwestycje. Samorząd podpisał umowy na ułożenie chodnika w sołectwie Jadwinin oraz modernizację ul. Zienkiewiczów w sołectwie Jaźwie. Pierwsze [...]
0 komentarzy
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac

Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac

Gmina Tłuszcz prowadzi postępowanie, które ma wyłonić wykonawcę remontu w Zespole Szkół w Kozłach. Oferty można składać do wtorku, 23 czerwca, do godziny [...]
0 komentarzy
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

Zakończyły się prace przy modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuszczu. To inwestycja, której znaczenie najlepiej rozumieją ci mieszkańcy, którzy regularnie korzystają [...]
0 komentarzy
Ponad 1.39 mln zł dla gminy Jadów. W Urlach miała powstać nowa nawierzchnia ulicy Długiej

Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim

W Gminie Tłuszcz zapowiada się intensywny okres inwestycyjny. Podczas czwartkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni przyjęli zmiany w budżecie, które otwierają drogę do [...]
0 komentarzy
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Mieszkańcy Gminy Tłuszcz nadal będą płacić 33 zł miesięcznie od osoby za odbiór odpadów komunalnych. 18 czerwca burmistrz Beata Skulimowska podpisała umowę na [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.