Elite Futsal Team – Mistrzem Mazowsza!

Elite Futsal Team – Mistrzem Mazowsza!

W środę na Ząbkowskiej hali rozegrano rewanżowe spotkanie pomiędzy Elite Futsal Team Ząbki Vs Mazur Karczew o Mistrzostwo III Ligi Futsalu na Mazowszu. W pierwszym meczu drużyna z Ząbek zwyciężyła 4:3.

Drużyna Elite Futsal pokazała swoją wyższość nad rywalem pokonując go aż 7:3 na swoim parkiecie. Tym samym zyskała tytuł najlepszej drużyny na Mazowszu w 3 lidze.

Na trybunach Ząbkowskiej hali zasiadło blisko 80 osób, nie zabrakło profesjonalnego spikera, dobrej muzyki a także eskorty zawodników, którą tworzyli młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej AMP GOOL.

Przy takiej atmosferze gospodarze punktowali rywala z Karczewa. Kolejne bramki zdobyli:

Yuspov x 2

Polakowski x 2

J. Flis x 2

Jopek x 1

Na pochwała zasługuje również bramkarz zespołu Elite Futsal Team: Mateusz Taradejna, który tego dnia była w bardzo dobrej dyspozycji.

Po zakończonym spotkaniu organizatorzy przygotowali dla zespołu specjalny Puchar za zdobyte Mistrzostwo, który wręczył przewodniczący Komisji Futsalu przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej Pan Piotr Kapica.

Specjalne podziękowania dla drukarni Benedysiuk, która na ten dzień wydrukowała banery dla MISTRZÓW MAZOWSZA.

Po meczu powiedzieli:

„Potwierdziliśmy wyższość nad rywalem z Karczewa, jestem zadowolony z postawy zespołu, bo tym razem nie było nerwówki w ostatnich minutach jak to miało miejsce w poprzednich meczach. Teraz myślimy już tylko o meczu z Mistrzem województwa Podlaskiego, tam mamy zamiar przypieczętować nasz awans do 2 ligi” – Grzegorz Och – Trener Elite Futsal Team Ząbki.

„To niewątpliwie ogromny sukces dla całego klubu. Cieszymy się bardzo z Mistrzostwa Mazowsza, cel pośredni został zrealizowany, cel nr 1 to awans do 2 ligi i gra na szczeblu centralnym i godne reprezentowanie Mazowsza. Zasługujemy na to pod względem sportowym jak i organizacyjnym” – Jakub Szcześniak – Prezes Elite Futsal Team Ząbki.

Dwu Mecz barażowy o 2 ligę Mistrzowie Mazowsza rozegrają z Mistrzem Podlasia tj. z zespołem Jack Sparrow Puszcza Hajnówka w najbliższą Niedziele 19.03 2023 r. o godz. 18:00 na hali przy ul. Dzikiej 36 w Ząbkach. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w KP PSP Wołomin

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w KP PSP Wołomin

23 maja 2024 roku o godzinie 14 na terenie Komendy Powiatowej PSP w Wołominie odbyły się obchody Dnia Strażaka połączone z jubileuszem 60-lecia [...]
0 komentarzy
Dziupla samochodowa zlikwidowana przez grupę Orzeł [wideo]

Dziupla samochodowa zlikwidowana przez grupę Orzeł [wideo]

Warszawscy policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową zlikwidowali „dziuplę” i zatrzymali 30-latka, podejrzanego o kradzież pojazdu.   Stołeczni policjanci elitarnego wydziału zwalczającego [...]
0 komentarzy
Ponad 400 tys. zł dla ratownictwa wodnego w województwie mazowieckim

Ponad 400 tys. zł dla ratownictwa wodnego w województwie mazowieckim

Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski podpisał dziś umowy z 14 jednostkami, które wykonują działania, z zakresu ratownictwa wodnego w województwie mazowieckim. Dotacja na łączną [...]
0 komentarzy
IV Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej z piknikiem i prezentacją oferty edukacyjnej szkoły

IV Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej z piknikiem i prezentacją oferty edukacyjnej szkoły

 IV Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej połączony z piknikiem i prezentacją oferty edukacyjnej Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu odbędzie się 25 maja [...]
0 komentarzy
BAL CHARYTATYWNY organizowany przez Wołomiński Klub Biznesu

To był bal

Nietypowo bo w piątek, 19 kwietnia odbył się tegoroczny BAL CHARYTATYWNY organizowany przez Wołomiński Klub Biznesu. Podobnie jak w roku ubiegłym uczestnicy spotkali [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.