Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan w Złotej Dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza 2017

W sobotę 23 września, w Konstancińskim Domu Kultury zaprezentowaną złotą dziesiątkę mazowieckich kobiet sukcesu. W tym roku doceniono m.in. businesswoman, działaczki społeczne, samorządowe, animatorki kultury, nauczycielkę oraz lekarkę.

Kandydatki zgłaszali przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów. W gronie najlepszych znalazły się panie, które w minionym roku były bohaterkami dziennikarskich publikacji, zostały zauważone przez swoje środowiska, otrzymały nagrody w różnych dziedzinach. Spośród kandydatek złotą dziesiątkę oraz Kobietę Sukcesu 2017 wyłoniła kapituła.
? Nie byłoby sukcesu Mazowsza, gdyby nie przedsiębiorcze, silne, ale i wrażliwe społecznie kobiety. Ogromnie się cieszę, że coraz więcej pań odnosi sukcesy w samorządzie, biznesie czy działalności społecznej. I szczerze mówiąc, jestem pod wielkim wrażeniem Waszego zaangażowania, kompetencji i organizacji ? komplementował wydarzenie marszałek Adam Struzik.
Laureatkom statuetki i dyplomy wręczył marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Jedną z dziesięciu statuetek otrzymała Elżbieta Radwan (burmistrz Wołomina).
? Dziękuję tym wszystkim, którzy we mnie wierzą i mnie wspierają. Mówi się, że sukces uskrzydla, więc biorę się do pracy. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować jeszcze wiele pomysłów. Trzymajcie kciuki! ? Tak z sukcesu cieszyła się Anna Szpura.
Dodatkowo statuetką ?Duża Buźka? uhonorowano Jerzego Staraka, fundatora Fundacji Rodziny Staraków, za wspieranie sztuki i artystów.

Aleksandra Olczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.