Ferie z Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce

Ferie zimowe - zdjęcie 2

W okresie od 16 do 28 stycznia dzieci z terenu gminy brały udział w Feriach Zimowych z Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce, czyli serii wycieczek i miejscowych atrakcji, w których każdy znalazł coś dla siebie. Dzieci odwiedziły:
– Centrum wspinaczkowe „Fun Climb” w Warszawie, gdzie czekało wiele atrakcji związanych głównie ze wspinaczką, skokami  i zabawami ruchowymi.
– Park Trampolin „Stacja Grawitacja” w Warszawie, gdzie dzieci miały do dyspozycji małe  i duże trampoliny oraz miękkie poduchy, co zaowocowało wspaniałą zabawą
– Park Rozrywki „Inca Play”  w Warszawie, czyli miejsce gdzie każdy wybawił się za wszystkie czasy za sprawą mini wesołego miasteczka z diabelskim młynem, pirackim statkiem i skaczącą wieżą.
– Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie odbyła się wystawa klocków LEGO. Można tam było zobaczyć zarówno budowle inspirowane filmami, jak i prawdziwymi obiektami.
– Siedzibę Telewizji Polskiej, gdzie uczestnicy dowiedzieli się wielu ciekawostek o tym miejscu  i o powstawaniu programów widzianych na co dzień w telewizji.

Zdjęcie z ferii

W GCK odbył się turniej gier planszowych, bardzo ciekawe warsztaty chemiczne i warsztaty z rysowania długopisami 3D.  Na zakończenie ferii GCK w Dąbrówce zorganizowało bal karnawałowy z wieloma atrakcjami, były tańce i zabawy z nagrodami  i upominkami.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.