Festiwal Kolorów w Tłuszczu

10 sierpnia na Ogródku Jordanowskim w Tłuszczu odbył się I Festiwal Kolorów zorganizowany przez Radnego Rady Miejskiej Pawła Radzio wraz z Przewodniczącym Rady Osiedla Mariuszem Ołdakiem oraz członkiem Rady Tomaszem Babańczykiem.

Była to pierwsza tak kolorowa impreza w Tłuszczu. Organizatorzy włożyli wiele pracy w realizację wydarzenia, które przyciągnęło tłumy mieszkańców, w tym dzieci i młodzież. Na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. Impreza rozpoczęła się występami wokalnymi dzieci i młodzieży. Swoje zdolności wokalne zaprezentowały: Natalia Zawistowska, Justyna Sokołowska oraz Ewelina Stryjek wraz z mamą Elwirą z Osiedla Klonowa-Norwida w Tłuszczu oraz Martyna Wojciechowska z miejscowości Białki. Około godziny 18:30 nastąpiło kolorowe szaleństwo proszków Holi. Przy dźwiękach energetycznej muzyki dzieci, młodzież i dorośli obrzucali się kolorowymi proszkami wirując w tańcu. W jednej chwili na Ogródku Jordanowskim zrobiło się kolorowo, a uśmiechy na twarzach uczestników były wspaniałym widokiem. Każdy z uczestników imprezy mógł nieodpłatnie spróbować pysznej waty cukrowej i popcornu. Najmłodsi stali w długiej kolejce, by móc poskakać i pobawić się na dmuchańcu. Dzieci miały również możliwość pojeździć na kucykach, które przyjechały na Festiwal do Tłuszcza z Jankowa Nowego. Dziecięce buzie malowały: Wiktoria Sokołowska z Tłuszcza oraz Bianka Andrzejewska i Nicole Derlatka z Wołomina. Na stoisku u Pana Sławomira Borowskiego można było zakupić gadżety i zabawki dla dzieci. Na wszystkich przybyłych czekały również pyszne smakołyki w postaci kiełbasek, karkówki, zapiekanek i burgerów, których można było spróbować w Food Tracku Pani Agnieszki Lewandowskiej oraz u Pauliny i Daniela Młynarskich- właścicieli Taxi Burger w Tłuszczu. Festiwal odwiedziły także Pani Dorota Szymanik i Hanna Leszek z Przytuliska w Jadowie, u których można było miło spędzić czas z przyjaznymi czworonogami oraz wrzucić symboliczny grosik na poczet Przytuliska. O godzinie 19:15 na scenie pojawili się Fabian Przybysz i Daniel Krasnodębski z ZWRL, którzy zaprezentowali przed publicznością swoje autorskie numery. Podczas Festiwalu wystąpił na scenie także zespół Illegal z Tłuszcza. Całą imprezę poprowadził niezawodny Dj Kacper z firmy Dobry Event.

Wydarzenie nie odbyło by się, gdyby nie wspaniali sponsorzy jakimi byli: Pizzeria Andara, Pan Dariusz Oniszk, PHU Arena Kostki, Pani Krystyna Sarnowska, Hotel Batory w Tłuszczu, Dwór Franciszków, Ubezpieczenia Exigo, ? Pan Dariusz Sokulski, Miodzio Bar, Pani Beata Suchenek, Szkoła Nauki Jazdy LGRAND, Pan Krzysztof Boguszewski, Golden Print ? Pan Piotr Suchodolski, Forestpol, Pan Paweł Iwanowski, Garnitury na ul. Mazowieckiej, Pani Marzena Grzymała, Tele -Radio Mechanika, Pan Wiesław Lasecki, Meble u Darka,  Pan Dariusz Gałązka, Fabryka Lodów Tradycyjnych, Hydro Styl  Pan Grzegorz Kiszel, Auto Serwis  Pan Robert Pękul, Anonimowy sponsor.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk. Dzięki uprzejmości Dyrektor CKSiR Pani Wiolety Kur Festiwal odbył się w samym centrum miasta. Fotorelację z przebiegu imprezy wykonała Aleksandra Rosa Fotografia. Wśród przybyłych gości można było spotkać Wiceburmistrza Tłuszcza Pana Waldemara Banaszka, Wicestarostę Powiatu Wołomińskiego Pana Roberta Szydlika oraz Radnego Rady Miejskiej Pana Tomasza Siekaczyńskiego. Festiwal Kolorów w Tłuszczu można zaliczyć do bardzo udanych wydarzeń. Organizatorzy dziękują wszystkim przybyłym za obecność, niesamowitą energię i pozytywne uśmiechy na twarzach.

Źródło: UM Tłuszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.