Festiwal Weekendu. We Can Do

W tym roku po raz pierwszy Festiwal Weekendu. We Can Do! Zostanie zorganizowany w niezwykłym miejscu – Centrum Praskie Koneser na warszawskiej Pradze.

Wśród dziewiętnastowiecznych, zabytkowych budynków z cegły, tworzących unikalną, otwartą przestrzeń miejskiego życia odbędzie się Festiwal Weekendu. We Can Do! Odwiedzający będą mogli wziąć udział w kinie plenerowym dla dzieci, warsztatach, konkursach, odprężyć się w strefie chillout?u czy skorzystać z oferty Jarmarku Rzemieślniczego. Wszystko to, w otoczeniu starannie odrestaurowanych budynków z czerwonej cegły, przenoszących gości do czasów Warszawy z przełomu XIX i XX.

Przez dwa dni na odwiedzających będzie czekało aż 7 stref tematycznych i strefa chillout?u, w której będzie można złapać dobrą energię do działania. Nie ważne, ile masz lat, czy jesteś singlem, czy przyjdziesz z rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerzy zainspirują i zadbają o to, aby dobra zabawa trwała cały weekend.

Co będzie czekać na Ciebie, na Festiwalu Weekendu. We Can Do?

? Strefy tematyczne: gastronomiczne, piwa rzemieślnicze i wina z całego świata, chilloutu, dziecięca, dla kobiet oraz strefa moto.
? Kino plenerowe dla dzieci
? DJ,
? Konkursy.

Gdzie? Centrum Praskie Koneser (Plac Konesera 8)

Festiwal Weekendu połączony będzie z równoległym wydarzeniem @Festiwal Przerób-My!

Wstęp na wszystkie strefy w dniach 31 sierpień  od godz. 12:00 ? 1 wrzesień do godz. 20:00 jest BEZPŁATNY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.