Futboliga. Ruszyła runda wiosenna

W niedzielę 31 marca wystartowała runda wiosenna Futboligi. Identycznie jak jesienią, tak i teraz w szeregi ligi zielonkowskich ósemek weszło 20 drużyn z całego powiatu wołomińskiego. Co prawda dwie drużyny z powodów kadrowych (KroosDe Team i AutoSzyby) musiały zrezygnować z uczestnictwa, ale w ich miejsce udało się sprowadzić do gry dwie inne ? Naukę Jazdy u Sławka oraz Neptun Ząbki.

Pierwsza kolejka po długiej przerwie okazała się bardzo emocjonująca. W pierwszej lidze ważne punkty stracił Offside, dziesiątą z rzędu porażkę zanotował FC Hash, z kolei efektowny powrót ze stanu 0:2 na 5:2 zaliczył In-Plus Marki. Z kolei w drugiej lidze z dobrej strony pokazał się Al-Maj Car Marki, który rozgromił Sokoły 5:0 i dał wyraźny sygnał, że na wiosnę będzie groźny. Przykrej porażki doznała za to Wola Rasztowska. Drużyna Tomasza Kryszkiewicza po 15 minutach prowadziła 2:0 ze Spartą Wołomin, by bramkę decydującą o porażce stracić na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. Ale taka jest piłka.

Źródło: UM Zielonka