Ponad 1100 pracowników, przeszło 31 tysięcy pacjentów rocznie obsługiwanych przez Szpitalny Oddział Ratunkowy, wielomilionowe inwestycje i ambitne plany rozwoju – Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie przechodzi największą modernizację w swojej historii. Już w sierpniu pacjenci skorzystają z nowego SOR-u, a w kolejnych miesiącach placówkę czekają następne ważne zmiany. O wyzwaniach współczesnej ochrony zdrowia, problemach kadrowych, bezpieczeństwie pacjentów oraz przyszłości wołomińskiego szpitala z jego dyrektorem Piotrem Gołaszewskim rozmawia Teresa Urbanowska.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami
W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz troskę o bezpieczeństwo własne
[...]
0 komentarzy
Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego
Od 2 listopada mieszkańcy Ząbek zyskają bezpośrednie połączenie autobusowe z Dworcem Wschodnim w Warszawie. Nowa linia Ząbki-5W połączy Dworzec Kolejowy Ząbki z jednym
[...]
0 komentarzy
Marki – Wotum zaufania i absolutorium
Radni podsumowali realizację zadań samorządowych w ubiegłym roku. Kluczowymi punktami obrad były debata nad raportem o stanie miasta oraz analiza wykonania budżetu za
[...]
0 komentarzy
Twój głos jest ważny!
Zarząd Powiatu Wołomińskiego ogłosił rozpoczęcie konsultacji społecznych nad „Powiatowym Programem Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2026-2030”. Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu lub
[...]
0 komentarzy
Poszukiwany do odbycia kary więzienia zatrzymany. W garażu policjanci znaleźli skradzioną Toyotę
Policjanci z Komisariatu Policji w Jadowie, realizując czynności związane z poszukiwaniem mężczyzny ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, trafili na trop innej osoby poszukiwanej.
[...]
0 komentarzy

