Grand Prix w Piłce Siatkowej w Dąbrówce

9 marca, na hali sportowej im. Cichociemnych w Dąbrówce odbyła się trzecia kolejka w ramach Grand Prix w Piłce Siatkowej. Turniej ten został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Dąbrówka Radosława Korzeniewskiego.
Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn.  Grano systemem grupowym do dwóch wygranych setów. Wysoki poziom sportowych umiejętności poszczególnych zespołów zapewnił kibicom wiele emocji. Zawody były doskonałą okazją do spotkania się całych rodzin, integracji lokalnego środowiska oraz zaprezentowania umiejętności siatkarskich wyćwiczonych przez zawodników w ramach systematycznych treningów. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie, ale zgodnie z duchem fair play.
Od początku turnieju dominował zespół Czarnej Skry, który ostatecznie zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna RAS Elita Radzymin, dla której był to pierwszy turniej w naszej gminie. Trzecie miejsce zdobyła drużyna RAS Panda Radzymin w skład której wchodzili dobrze nam znani zawodnicy z Chruściel. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa. Zwycięzcom puchary oraz medale wręczyła pani Dorota Wróbel, zastępca Wójta Gminy Dąbrówka.
Źródło: UG Dąbrówka

Komentarze

komentarzy

Opublikowane w kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.