Miasto Kobyłka otrzymało grant w wysokości 100 tysięcy złotych w programie ?Zdalna szkoła? na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów kobyłkowskich szkół.
Zakupiono 39 szt. nowych laptopów i notebooków do zdalnej nauki na czas trwającej epidemii. Zostaną one użyczone uczniom, którzy borykają się z problemem braku sprzętu i zgłosili to dyrektorom. Później, jak już sytuacja wróci do normy, laptopy i notebooki będą wykorzystywane w szkołach.
Dotychczas użyczano potrzebującym dzieciom również urządzenia, zakupione wcześniej w innych projektach. Wszystko po to, aby ułatwić naukę uczniom i sprostać trudnej dla wszystkich sytuacji.
– Dziękuję moim urzędnikom z Wydziału Oświaty, którzy byli odpowiedzialni za cały proces – szybko zadziałaliście – napisała Burmistrz Edyta Zbieć na Facebooku.
Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – 34. Finał WOŚP
WEEKEND W KOBYŁCE / 24-25 stycznia
Rok Sportu w Kobyłce – sukcesy, wyzwania i setna rocznica lokalnej tradycji sportowej
Kobyłka – Otwarty konkurs ofert – pomoc społeczna
Kobyłka – Masz kompostownik? Ta informacja jest dla Ciebie!
Kobyłka – Już w niedzielę 34. Finał WOŚP
Kobyłka – MAREK PIEKARCZYK – ŚWIĄTECZNIE
Podsumowanie prac w Bazylice Świętej Trójcy w Kobyłce
Kobyłka – koniec kodów kreskowych
