Na 4 tygodnie trafił do aresztu mężczyzna, który został zatrzymany przez grójeckich policjantów bezpośrednio po tym, jak groził sąsiadom pozbawieniem życia. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek 21 marca w Grójcu. Z powodu nieporozumień sąsiedzkich 49-letni mężczyzna groził sąsiadom pozbawieniem życia tasakiem i drewnianą pałką.
W tym czasie służbę na terenie Grójca pełnił patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego grójeckiej komendy, w tym przewodnik psa służbowego wraz ze swoim „czworonożnym funkcjonariuszem”. Policjanci zaalarmowani o niebezpiecznej sytuacji przez mieszkańców, natychmiast udali się we wskazane miejsce, zatrzymali i obezwładnili uciekającego napastnika, który tasak ukrył przed policjantami w bieliźnie.
Sprawca zdarzenia został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. W minioną sobotę po postawieniu prokuratorskich zarzutów, sąd podjął decyzję o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny. Mieszkaniec Grójca zbliżające się Święta Wielkanocne spędzi w areszcie.
nadkom. Agnieszka Wójcik
Więcej wiadomości z Mazowsza
Groźny wypadek w Nowinkach. Auto wypadło z drogi i rozbiło się w przydrożnym rowie
Był pewny ze wygrał BMW – mieszkaniec powiatu siedleckiego stracił ponad 18 tysięcy złotych
Płomienie sięgały wysoko! Dramatyczny pożar auta po zmroku.
Tragedia na Ursynowie. Pożar przy Migdałowej pochłonął cztery życia
Brutalny atak w centrum Warszawy! 20-latek w stanie krytycznym.
Policjanci zlikwidowali laboratorium do produkcji narkotyków. Zabezpieczono 90kg środków psychoaktywnych. Dwóch obywateli Ukrainy usłyszało zarzuty
Zderzenie na Żołnierskiej! Rozbite auta i utrudnienia na DW631
Wieczorna akcja strażaków w Marianowie. Ogień strawił samochód osobowy, a sytuacja mogła zakończyć się znacznie poważniej.
Śmiertelny wypadek na krajowej „50”. Tir w rowie. Kierowca i pasażer wypadli przez szybę.
Nie ustąpił pierwszeństwa. Motocyklistka trafiła do szpitala.
Areszt dla sprawcy awantury domowej. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Pijany kierowca z dzieckiem w aucie. Odpowie za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo
Zderzenie dwóch aut na DK50 – wyglądało poważnie, finał zaskakuje
Ponad dwukrotne przekroczenie prędkości w Nieporęcie. 22-latek stracił prawo jazdy i zapłaci 5000 zł.
