Huragan i Wicher liderami, Mazur na drugim miejscu

W miniony weekend lokalne drużyny piłkarskie rywalizowały o punkty w meczach ligowych. Zwycięstwa odniosły: Huragan Wołomin, Mazur Radzymin, Marcovia Marki, Wicher Kobyłka, Rządza Załubice. Porażek doznały: Huragan II Wołomin i Marcovia II Marki.

IV liga, grupa:  mazowiecka (północ)

Huragan Wołomin, po 19. kolejkach rywalizacji, zajmuje pozycję lidera. Drużyna zgromadziła 41 punktów i wyprzedza drugi w tabeli MKS Przasnysz o 4 pkt. W ostatnim spotkaniu ligowym, rozegranym w ramach 19. kolejki (6 kwietnia), wołominianie pokonali u siebie Hutnika Warszawa 3:0. W kolejnym meczu o ligowe punkty (13 kwietnia), wołominianie zagrają na wyjeździe z Drukarzem Warszawa.

Liga okręgowa,  grupa Warszawa I

Drugie miejsce w tabeli,  z dorobkiem 40 punktów, zajmuje Mazur Radzymin. Drużyna Macieja Biernackiego, w meczu rozegranym w miniony weekend, pokonała na wyjeździe Amura Wilga 1-4, zaś 10 kwietnia ekipa
z Wołomina będzie rywalizowała w Warszawie z Agape Białołęka.
Marcovia Marki, która po 19-nastu kolejkach ma w dorobku 29 pkt., zajmuje 8. pozycję.
W miniony weekend Markowianie pokonali na wyjeździe rezerwy Legionovii 0:2. W meczu tym na ławce trenerskiej Marcovii zasiadł ponownie Konrad Kucharczyk, którego rozbrat z mareckim klubem trwał przez półtora roku. W kolejnym spotkaniu (13 kwietnia o godz. 14.30) drużyna ta będzie podejmowała Burzę Pilawa.

Klasa A,  grupa Warszawa I

Na czele stawki znajduje się Wicher Kobyłka, który po 16-nastu spotkaniach zgromadził 39 pkt. W zeszłą sobotę kobyłczanie pokonali u siebie ŁKS Łochów 3:1. Natomiast 13. kwietnia zmierzą się na terenie rywala z Wkrą Pomiechówek.
Rządza Załubice z 19-nastoma punktami na koncie, jest dziewiąta. W ostatnim spotkaniu ligowym Rządza wygrała na wyjeździe z SKP Korona Warszawa 1:2, zaś w najbliższą sobotę (13 kwietnia o godz. 11.00) załubiczanie będą gościli ekipę Błyskawicy Warszawa.
Rezerwy Huraganu są na pozycji dziesiątej i zgromadziły 16 pkt.. Po sobotniej, wyjazdowej porażce
z WKS-em Rząśnik, kiedy wołominianie przegrali aż 5:0, w kolejnym spotkaniu ligowym (14 kwietnia, godz. 11.00) powalczą u siebie z Bednarską Warszawa.
Druga drużyna Marcovii Marki (15 pkt.), zajmuje 11 pozycję.  W minioną sobotę Marcovia przegrała u siebie z Bednarską Warszawa 0:3, a w najbliższym meczu (14 kwietnia) zagra na wyjeździe  z Wisłą Jabłonna.

Paweł Choim

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.