II miejsce w turnieju Błyskawica CUP

Reprezentacja Wołomin 2007/2008 KS AMP GOOL w niedzielę 26 listopada udała się na turniej halowy Błyskawica CUP na warszawskiej Pradze.

Głównym celem postawionym tego dnia była realizacja konkretnych założeń taktycznych oraz przerzucenie ciężaru gry na poszczególnych zawodników.
Chłopcy spisali się na medal, oraz udowodnili, że w ich drużynie jest duży potencjał i to w każdym zawodniku, który trenuje w zespole.

nowy-obraz
? W turnieju startowało 12 drużyn zajęliśmy wysokie drugie miejsce, nie przegrywając żadnego meczu. Wspaniałe zawody rozegrał Mateusz Juszczyk który sam zdobywając bramki  świetnie też rozdzielał i piłki  dogrywając je do lepiej ustawionych kolegów ? podkreślają szkoleniowcy.
Na wysokości zadania stanął golkiper Kacper Biegaj, który swoimi interwencjami powodował  zachwyty wśród publiczności. Podsumowując całą imprezę trzeba powiedzieć, że chłopcy pokazali  swoje umiejętności oraz to, że potrafią grać na swoich pozycjach, rozgrywać i wymieniać podania.
W klasyfikacji końcowej turnieju przed drużyną z Wołomina znalazły się Młode Orły Halinów, natomiast brąz zdobyła drużyna gospodarzy UKS Błyskawica.
? Zapraszamy do kibicowania naszej Reprezentacji na kolejnym turnieju już 3 grudnia w Wołominie, gdzie wystąpimy w roli gospodarza. Więcej szczegółów o turnieju GOOL CUP znajdą państwo na www.ampgool.pl