Irek i Jaro dominują

Irek GruszczyńskiJarek RoszkowskiKolejne świetne występy notują kolarze Instal System Wajsport-Team w wyścigach z cyklu Mazovia MTB. W klasyfikacji drużynowej zajmują trzecie miejsce po siedmiu rowerowych weekendach.
W Żyrardowie Jarek Roszkowski wygrał swoją kategorię M1 na dystansie ?Giga” i był ósmy w klasyfikacji ?Open”.

Irek Gruszczyński zajął trzecią lokatę w kategorii M2, co dało mu piątą pozycję w ?Open”. Na dystansie ?Mega” w M2 najszybciej do mety dojechał Piotr Dębowski. Tomasz Pazio w M3 ukończył zmagania na 10 pozycji, zaś Artur Żero był na drugim miejscu podium w M4. W pierwszej dziesiątce zawody ukończyła również Anita Szurpa, która ukończyła wyścig na siódmej pozycji. Nie gorzej spisali się kolarze Wajsport-Team w Lublinie.

Jarek Roszkowski był piąty w M1, zaś Irek Gruszczyński przyjechał do mety na drugim miejscu, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji ?Open” na dystansie ?Giga”. Piotr Dębowski tym razem zajął miejsce tuż za podium – był czwarty w M2 na dystansie ?Mega”. Artur Żero był ponownie drugi w M4, jednak za nie byle kim – tuż przed nim do mety dojechał były zawodowy kolarz Cezary Zamana. Tomasz Pazio w M3 zajął świetne piąte miejsce.

A teraz czas na miejsca naszych kolarzy w klasyfikacjach generalnych. Irek i Jarek dominują w swoich kategoriach wiekowych, zajmując pierwsze miejsca odpowiednio w M2 i M1. Wyniki mają przełożenie również w klasyfikacji generalnej ?Open”.

Irek jest drugi, zaś Jarek jest tu za nim. Przypomnijmy, że obaj startują na najdłuższych dystansach, w kategoriach, gdzie rywalizacja jest wyjątkowo zacięta. Kolarzy Wajsportu wyprzedza tylko Mirosław Bieniasz. Tomek Pazio jest trzeci w ?generalce” w M3 (siódmy w ?Open”, dystans ?Mega”), zaś Artur Żero prowadzi w klasyfikacji M4 (czwarty w ?Open”, dystans ?Mega”).

W klasyfikacji drużynowej Wajsport-Team wciąż utrzymuje się na podium. Prowadzą dwie znakomite grupy: KELLYS TEAM oraz Legion Bike Team Sopharma. Najbliższy wyścig z cyklu Mazovia MTB w Podgórzynie w najbliższy weekend.