W tegorocznym Memoriale im. Andrzeja Wiśniewskiego, wieloletniego prezesa kobyłkowskiego klubu MKS Wicher Kobyłka, zagrało dziewięć dziecięcych drużyn.

2015-10-12_125807

2015-10-11_154114

2015-10-11_153537

2015-10-09_170509

? Podczas IV Memoriału im. Andrzeja Wiśniewskiego gościliśmy na obiekcie Wichru dziewięć drużyn z rocznika 2008. Najlepszy okazał się zespół Fun Football Academy z Warszawy. II miejsce zajęła Marcovia, III była AP Brychczy, a na IV miejscu uplasowała się Lechia Tomaszów Maz ? mówi Artur Rola, prezes MKS Wicher Kobyłka.
Wicher był w grupie drużyn z miejsc V-VIII, przegrywając w ćwierćfinale z późniejszym zwycięzcą turnieju. Medale i puchary wręczali: trener Andrzej Strejlau, wicestarosta Adam Łossan, burmistrz Robert Roguski i prezes firmy Nuctech Warsaw, która została sponsorem naszej akademii piłkarskiej.
W dalszej kolejności zagrały dorosłe drużyny. W mini turnieju po 40 minut grali systemem każdy z każdym oldboje Wichru, prowadzeni przez duet trenerski Szadkowski – Gawara, oraz reprezentacja Policji i zespół L?Oreal.
Policjanci strzelali najcelniej:), wygrywając oba spotkania (2:1 z Wichrem i 5:1 z Loreal). Na drugim miejscu uplasował się Wicher pokonując 1:0 L?Oreal.
? Dziękuję ekipie byłych zawodników naszego klubu za zaangażowanie przy organizacji turnieju, Burmistrzowi Miasta Kobyłka za objęcie imprezy patronatem, ekipie OSiR za przygotowanie obiektu i wszelką udzieloną pomoc związaną z organizacją imprezy zaś wszystkim kibicom przybyłym na memoriał za doping i stworzenie atmosfery ? powiedział Artur Rola, prezes MKS Wicher Kobyłka po zakończeniu memoriału.