Jerzy Mikulski wchodzi do gry

W środę 27 października odbyła się konwencja wyborcza ?KWW SKW 2010?. Pod taką nazwą w tym roku został zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców, którego liderem między innymi jest Jerzy Mikulski, Andrzej Żelezik i Edward Olszowy.?Zmiany na lepsze? – to hasło tegorocznej kampanii wyborczej Jerzego Mikulskiego. Hasłem tym zakończyła się prezentacja dokonań obecnej kadencji. Zmiany na lepsze to zakończona budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej, oddana do użytku oczyszczalnia ścieków, nowoczesne szkoły i przedszkola, boiska, place rekreacyjne, place zabaw i basen, który niebawem zostanie oddany do użytku. – Wszystkie zmiany jakie się dokonały przez ostatnie lata są zmianami na lepsze. Chcemy, żeby przez kolejne lata w naszym mieście nadal zmiany na lepsze zachodziły ? mówił prezentując podczas konwencji swój program wyborczy Jerzy Mikulski, który otrzymał rekomendację stowarzyszenia do ubiegania się o reelekcję na stanowisku burmistrza Wołomina. Jerzy Mikulski w swoim programie zapowiada między innymi: kontynuację programu przebudowy dróg i chodników, wspomaganie rozwoju transportu i komunikacji, rozbudowę wodociągów, kanalizacji oraz wiele innych działań.  Dobiegająca końca kadencja samorządu to faktycznie dla Wołomina okres, w którym rządzącym udało się zrealizować wiele znaczących dla miasta i gminy inwestycji. To też nie dziwi fakt, że na konwencję wyborczą zorganizowaną przez ugrupowanie z którego wywodzi się burmistrz Wołomina Jerzy Mikulski jak też Andrzej Zelezik, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Edward Olszowy, przewodniczący Rady Powiatu przyszło wielu członków i sympatyków SKW. Andrzej Żelezik poinformował, że  w tym roku komitet idzie do wyborów pod nazwą ?SKW 2010?. – Spowodowane jest to tym, że pod naszą nazwą zarejestrowany został inny komitet stworzony przez osoby, które chcą na naszym szyldzie ?ugrać? więcej głosów ? powiedział (więcej na ten temat czytaj https://www.zyciepw.pl/jerzy-mikulski-wchodzi-do-gry#comment-81209).

Teresa Urbanowska

55 przemyśleń nt. „Jerzy Mikulski wchodzi do gry

 1. Alicjo głupiaś jak but, pełna nienawisci i pozbzwiona zdrowego rozsądku

 2. roma:
  Dramatem naszych czasów jest to, że twoja głupota zabrała się do myślenia i pisania .

  Ja tylko przytaczam argumenty , natomiast rozumiem ,ze gdy ich brakuje zaczynają się inwektywy i wyzwiska . Rozumiem – ale nie akceptuję . Tak jak nie akceptuję takiego beznadziejnego status quo!

 3. Zbyt szybko stawiacie krzyżyk na Mikulskim, poczekajcie do wyborów i wówczas stawiajcie krzyżyk przy jego nazwisku.

 4. DO
  tez czytelnika:

  WIESZ CZYM RÓŻNISZ SIĘ OD ŻABY ?
  BO ŻABA KUMA O CO CHODZI A TY NIE !!

  My tu rozmawiamy o Wyborach , o tym jak nie dopuścić do tragedii i w przytłaczającej większości jesteśmy co do tego zgodni jak widać nawet po powyższych nawet wpisach !
  …. ,,gary, kotły może za słona zupa ?

  ..gadasz jak ślepy o kolorach !

Możliwość komentowania jest wyłączona.