Jubileusz 25. lecia Kancelarii Podatkowej Skłodowscy

Na niezwykły wieczór przy muzyce w wykonaniu Grupy MoCarta we wnętrzach Filharmonii Narodowej w Warszawie zaprosiło swoich klientów, pracowników i przyjaciół kierownictwo Kancelarii Podatkowej Skłodowscy.

„Historia Kancelarii Podatkowej Skłodowscy rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to powstała firma Buchalter Skłodowscy jako kilkuosobowa rodzinna spółka cywilna. W pierwszych latach działalności firma budowała swoją pozycję na lokalnym rynku usług doradztwa podatkowego i księgowości, a przede wszystkim starała się zyskać zaufanie klientów. W kolejnym etapie rozwoju, nacisk został położony na zwiększenie zatrudnienia i rozwój kadry, a następnie na inwestycję w nowoczesne systemy informatyczne wspierające prowadzenie działalności.

DSC01713
Przez kolejne lata dynamicznie rozwijał się zakres prowadzonych przez Kancelarię usług. Wraz ze wzrostem wykwalifikowanej kadry oraz dzięki nabytemu doświadczeniu rozpoczęliśmy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych poszerzając ją o doradztwo prawne, gospodarcze, usługi kadrowo-płacowe oraz doradztwo finansowe i wdrożenia systemów IT. Ten rozwój spowodował konieczność zmiany pierwotnej formy organizacyjnej przedsiębiorstwa a w kolejnych etapach powstawały spółki dedykowane poszczególnym gałęziom działalności.
Obecnie Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to marka zrzeszająca spółki, których wspólnym celem jest świadczenie kompleksowej oferty usług dla przedsiębiorców, zgodnie z hasłem: … już nigdy nie będziesz sam w biznesie” – informuje kierownictwo firmy.

W poniedziałek 26 listopada w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyły się obchody jubileuszowe z okazji 25-lecia Kancelarii Podatkowej Skłodowscy. Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście: pracownicy, współpracownicy klienci i kierownictwo spółki. Gospodarze przygotowali wiele niespodzianek. Było coś dla ducha i coś dla ciała. Wieczór spędzono przy muzyce w wykonaniu Grupy MoCarta. TUR

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.