Judocy z SameJudo znów na szczycie!

W niedzielę, 8 października,  w Białołęckim Ośrodku Sportu odbył się XIII Ogólnopolski Turnieju Judo – Memoriał Grzegorza Malika. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z 34 klubów. ?Rekiny? po raz kolejny nie zawiodły i wróciły z medalami!

Poziom walk, w opinii wielu trenerów, był bardzo wysoki.  Kolejny doskonały występ zawodników z klubu SameJudo, dobre walki i skuteczne akcje dowodzą, że ciężka praca na obozach i treningach przynosi rezultaty, a trzy złote, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Z trzema złotymi medalami Klub SameJudo uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej chłopców.
Na pochwałę zasługują zawodnicy startujący w kategorii 27 kilogramów, którzy po trzech pięknych ipponach spotkali się w finale.  Kolejne pochwały należą się Marcinowi Gontarzowi, który mimo krótkiego stażu treningowego pokazuje wielkie serce do walki i kolejny raz wygrywa.
Niektóre kategorie wagowe były bardzo mocno obsadzone, świadczy o tym występ Kuby Czarmanowicza, który pomimo trzech wygranych walk uplasował się poza podium. Piękne judo pokazał Mateusz Waćko, który rywalizując z rok starszymi zawodnikami, zdobył brązowy medal.
Zza tydzień zawodnicy  klubu SameJudo  wezmą udział Mistrzostwach Polski Młodzików, a za dwa tygodnie w zawodach judo na Bałkanach.