Juniorzy Młodsi UKS Bankówka w Finale Mistrzostw Polski!

W dniach 23-24 marca w Orzyszu odbył się półfinałowy turniej Mistrzostw Polski w Unihokeju w kategorii juniorów młodszych. Drużyna UKS Bankówka Zielonka, która przebojowo wygrała swoją grupę eliminacyjną zmierzyła się z pięcioma zespołami z całej Polski. Do ścisłego finału awans mogły uzyskać trzy drużyny.

Na początku rozgrywek Bankówka zagrała przeciwko Pancernym Żurawica łatwo wygrywając 7 do 3. Następnym przeciwnikiem był znany zespół z Płoskini, który wyraźnie został pokonany 10 do 5.

Natomiast wieczorem odbyło się spotkanie z zespołem Błyskawica Niechanowo, który wysoko postawił poprzeczkę. Moment nieuwagi i po pierwszej tercji nasza drużyna wychodziła z boiska z wynikiem 1-2. W szeregi zespołu wkradło się zdenerwowanie, zawodnicy odczuwali również zmęczenie po całym dniu rozgrywek i dopiero  w ostatniej tercji udało się wyrównać wynik i w końcu zremisować 5-5.

Źródło: UM Zielonka