W weekend 23-24 października ekipa najbardziej doświadczonych Rekinów reprezentowała Klub Same Judo podczas International Judo League w Gdańsku, natomiast zawodnicy młodsi stażem próbowali swoich sił w Warszawie na V Turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
W Gdańsku wystartowało 24 zawodników Klubu i wszystkim udało się stanąć na podium. Zdobyli 13 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe medale, niestety trójka zawodników nie dojechała na turniej ze względów zdrowotnych. Nie mniej, zdecydowanie był to udany występ Rekinów.
W niedzielę zaś został zorganizowany Camp szkoleniowy, na którym grupa niezmordowanych Rekinów szkoliła się pod okiem najlepszych Mistrzów Judo.
W sobotę 23. października Klub Judo Kuma również był organizatorem zawodów, na których zjawiła się reprezentacja Same Judo. Na dużych i bardzo mocnych, warszawskich zawodach wywalczyli aż 33 medale w tym 8 złotych, 11 srebrnych i 14 brązowych. W całym turnieju udział wzięło niemal 550 zawodników z największych i najmocniejszych szkół Judo w Warszawie, zatem zdobyte medale cieszą jeszcze bardziej.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym
Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych
Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Mazowsze wspiera rozwój społeczności energetycznych – ponad 6,4 mln zł dla gmin
Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latki. W akcji uczestniczyło blisko 150 osób
XXV sesja sejmiku
Na straży kluczowych obiektów – kolejny dzień OGNISTEJ BURZY-26 w 5 MBOT
Krajowy Trening Pierwszej Pomocy na Mazowszu
