15 czerwca 2025 roku MOSIR Ząbki zamienił się w arenę rywalizacji największych klubów świata. Do Ząbek zawitały takie drużyny jak Juventus, Porto, Flamengo czy Bayern Monachium. Wszystko to za sprawą Akademii Piłkarskiej AMP GOOL, która wraz z Powiatem Wołomińskim zorganizowała Moje Mini Mistrzostwa turniej piłki nożnej oraz piknik rodzinny.
Turniej Piłkarski :
Zgromadzeni kibice mogli obserwować i podziwiać grę dzieci w następujących rocznikach 2018, 2016 / 2017, 2015, 2014 i starsi oraz OPEN po 11. W całym turnieju udział wzięło około 50 drużyn z całego województwa Mazowieckiego. Każda drużyna wcieliła się w rolę drużyny, występującej w klubowych mistrzostwach świata. Wcześniejsze losowanie drużyn pozwoliło na przygotowanie strojów dla dzieci grających oraz dla ich zagorzałych kibiców. W ciągu 8 godzin turnieju na boisku pojawiło się blisko 500 młodych adeptów piłki nożnej. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek. Nagrody wręczali : Pan Robert Roguski – członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego, Pani Małgorzata Zyśk – Burmistrz Ząbek oraz Pan Jacek Romańczuk – Dyrektor MOSIR Ząbki. Podczas ceremonii rozdania nagród można było podziwiać Filip Łukojko w pokazie freestyle football.
Piknik Rodzinny :
Moje Mini Mistrzostwa turniej piłki nożnej i piknik rodzinny to wydarzenie dla całych rodzin. Oprócz wspomnianego turnieju piłki nożnej mieliśmy atrakcje dla każdego. Prawdziwą furorę zrobiła strzelnica ASG, która była oblegana przez dzieci ale także dorosłych. Dmuchana zjeżdżalnia także nie narzekała na brak zainteresowanych. Ponadto można było postrzelać do dużej dmuchanej bramki celnościowej bądź zagrać pojedynek 1×1 w specjalnym octagonie. Jeśli po tych wszystkich atrakcjach zgłodnieliście to mogliście skorzystać ze strefy gastronomicznej gdzie oprócz burgerów, zapiekanek można było nabyć zdrowe soki czy pop corn.
Podziękowania:
Moje Mini Mistrzostwa turniej piłki nożnej i piknik rodzinny nie był by możliwy bez wsparcia instytucji. Chcielibyśmy podziękować : Zarządowi Powiatu Wołomińskiego na czele z Panem Arkadiuszem Werelichem i Pani Małgorzacie Zyśk za objecie Patronatem naszego wydarzenia.
Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Wołomińskiego.
Partnerzy : MOSIR Ząbki, PWIK Ząbki, Dobry Event, Renoma, Drukarnia Benedysiuk, Kontra 24 : Prime Shoot
Patronatem medialnym wydarzenie objęła redakcja Życie Powiatu na Mazowszu.
Organizatorzy
AMP GOOL
www.ampgool.pl
Więcej informacji z Ząbek
Ząbki – Konkurs ofert w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych wśród nastolatków
Ząbki – Darmowy basen z okazji Mikołajek dla ząbkowskich dzieci
Turniej GOOL CUP o Puchar Burmistrz Ząbek za nami
Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Małgorzata Zyśk burmistrz Miasta Ząbki

