Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kobyłce informuje, że firma wykonująca tunel pod torami PKP uszkodziła wodociąg w ulicy Orszagha.
Będzie wyłączony dopływ wody w ulicy Granicznej na odcinku od ulicy Orszagha do Długosza, ulica Nowa, ulica Orszagha na odcinku od ulicy Jana Pawła II do Granicznej.
Trwa usuwanie awarii przez wykonawce działającego na zlecenie PKP. Przerwa w dostawie wody potrwa kilka godzin.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – Preparat odstraszający dziki
Informujemy o rozmieszczaniu na terenie Miasta dyspenserów z preparatem odstraszającym dziki. Są to małe pojemniki zawieszone na drucianych zawieszkach, umieszczane w miejscach bytowania
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Wasze pomysły wchodzą w życie!
Kultura zaczyna się tam, gdzie mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce. Właśnie dlatego projekt „Kobyłka (od)Nowa – sąsiedzkie projektowanie kultury!” wchodzi w swój
[...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce / 19-21.06
Czym zajmował się bartnik, a czym kowal? Pokaż dzieciom kawałek historii i odwiedź piknik historyczny. Wybierz się także na parafialny piknik Caritas i
[...]
0 komentarzy
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
