Już 24 lipca o godzinie 21:00 na Wichrze w Kobyłce odbędzie się drugi seans Kina Plenerowego. Tym razem na dużym ekranie widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”. To doskonała okazja do spędzenia wieczoru na świeżym powietrzu, ciesząc się wspaniałą kinematograficzną przygodą.
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego oglądania. Poprzednie spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogli wtedy obejrzeć klasyczne produkcje i spędzić czas w miłej atmosferze.
Więcej informacji z Kobyłki
Weekend w Kobyłce / 19-21.06
Czym zajmował się bartnik, a czym kowal? Pokaż dzieciom kawałek historii i odwiedź piknik historyczny. Wybierz się także na parafialny piknik Caritas i
[...]
0 komentarzy
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
Przy ul. Chałubińskiego w Kobyłce przeprowadzono prace pielęgnacyjne przy pomniku przyrody — lipie drobnolistnej. 16 czerwca mieszkańcy mogli zauważyć ekipę zajmującą się drzewem,
[...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata
[...]
0 komentarzy

