Kobyłkowska młodzież na medal

W miniony weekend młodzi kobyłkowscy wędkarze, uczestnicy zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego startowali w dwóch dużych imprezach wędkarskich – w IV Memoriale Stanisława Wolickiego oraz w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego.

W pierwszych zawodach w kategorii do lat 12 Wojciech Kawka wygrał zdecydowanie i zajął 1 miejsce, w kategorii do lat 14 6 miejsce zajął Jakub Nowakowski. W kategorii do lat 16 4 miejsce zajął Bartosz Gajewski, a Milena Duklas 5 miejsce.

W Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego reprezentacja naszego koła zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie w kategorii integracyjnej 2 miejsce zajął Mikołaj Gajewski, w kategorii U12 2 miejsce zajął Wojciech Kawka, wygrywając rywalizację w swoim podsektorze. W kategorii U14 3 miejsce zajął Jakub Nowakowski, w kategorii U16 Bartosz Gajewski został zwycięzcą, a Milena Duklas zajęła 18 miejsce. Gratulacje dla reprezentantów!

Zadanie ?Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego? realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Kobyłka.