Kolejne sukcesy judoków Klubu Judo Mizu z Kobyłki!

W niedzielę 20.05.2017r. odbył się turniej Arrachion Judo Kids CUP III w Biskupcu. Do turnieju zgłosiło się prawie 200 dzieci z roczników 2005-2010 z klubów Warmii, Mazur oraz Mazowsza. Nasz klub reprezentowało 13 zawodników.
Złote medale zdobyli: Aleksander Spychaj, Maksymilian Perlejewski, Szymon Szymański, Maciej Pawliszyn oraz Jakub Markuszewski
Medale brązowe wywalczyli: Agata Pasek, Antoni Kisser, Szymon Szulim, Bartek Czyżak
Na specjalne wyróżnienie zasługuje Szymon Szymański , który w swojej kategorii wagowej pewnie i w pięknym stylu pokonał wszystkich czterech przeciwników zdobywając złoty medal oraz nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju. Drugą osobą, która pokazała ogromne serce do walki jest Maciej Pawliszyn, który zdobył złoty medal pokonując aż 5 przeciwników. Maciek stoczył najwięcej walk na turnieju. Gratulacje należą się wszystkim naszym reprezentantom ponieważ każdy z nich starał się walczyć jak najlepiej. Cieszą nas chęci naszych zawodników gdyż jest to podstawa do osiągnięcia sukcesu. W klasyfikacji drużynowej nasz klub wywalczył II miejsce. Jest to kolejny ogromny sukces judoków i judoczek z Kobyłki oraz Zielonki. Za dwa tygodnie ruszamy na obóz aby dalej intensywnie trenować. Więcej informacji na temat klubu dostępnych jest na www.judokobylka.pl oraz www.facebook.com/judomizu