Kolejny piłkarski weekend w AMP GOOL za nami!

W miniony weekend zawodnicy AMP Gool rozegrali swój drugi mecz ligowy. W  tym sezonie do rozgrywek przystąpiły aż cztery nowe drużyny, a mianowicie AMP GOOL Tłuszcz, AMP GOOL Duczki oraz dwa zespoły AMP GOOL z Wołomina.

Na tym etapie szkolenia, wyniki są dla nas sprawą drugorzędną, a największą wagę przywiązujemy do osiąganych przez naszych młodych piłkarzy postępów.
Chłopców należy przede wszystkim pochwalić za zaangażowanie i walkę do końca w każdym meczu, mimo, że czasem brakowało sił. Cieszą dobre występy zespołów, oraz to, że każdy zawodnik miał szansę, w ten weekend, zagrać na różnych pozycjach na boisku. Jesteśmy przekonani, że dzięki kolejnym meczom z dobrymi drużynami, w rundzie rewanżowej, doprowadzimy do tego, iż atrybuty drużyn z którymi wcześniej się spotkaliśmy, staną się naszymi. Bogatsi o kolejne cenne doświadczenie
z niecierpliwością czekamy na kolejnych przeciwników, z którymi zmierzymy się w najbliższy weekend.
Nie zapominamy również o rodzicach, którzy są doskonałym przykładem pozytywnego wsparcia dla naszych młodych piłkarzy, dzielnie, z pasją, co weekend dopingując całą drużynę, niezależenie od rezultatów.
Życzymy powodzenia oraz wytrwałości w dalszych ligowych zmaganiach, aby każda minuta spędzona na boisku, była dla naszych adeptów niezapomnianą chwilą.
Więcej na temat Akademii Młodego Piłkarza GOOL znajda Państwo na stronie: www.ampgool.pl
Zarząd Klubu  AMP GOOL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.