Koncert Ewy Konstanciak w Markach

4701

Realizowana przez Miasto Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego inicjatywa „Zaczarowany świat muzyki”, której pomysłodawczynią jest Agnieszka Lużyńska nieustająco cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników akcji „Na weekend zostaję z Rodziną w Markach”

W niedzielę 23 lipca br. w ramach akcji „Na weekend zostaję z Rodziną w Markach” w Parku Briggsów wystąpiła Ewa Konstanciak, aktorka filmowa i teatralna specjalizującą się w rolach dla dzieci.
Ewa Konstanciak Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi ukończyła w 1982 r., ale już dwa lata wcześniej, w 1980 r. zadebiutowała scenie Teatru Powszechnego w Łodzi. W latach 1982-89 występowała w Teatrze Na Targówku w Warszawie, a w 2004 r. nagrała płytę pt. „Tango”.
Dorosłym widzom znana jest głównie z serialu „Klan”, w którym wcieliła się w rolę dwie role – nauczycielki w szkole podstawowej i wychowawczyni klasy, do której uczęszczała m.in. Olka Lubicz oraz mieszkanki wsi Zakąski i działaczki miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Podczas niedzielnego koncertu w Parku Briggsów młodzi słuchacze oraz towarzyszący im rodzice i opiekunowie mieli okazję posłuchać m.in. takich przebojów jak „Pieski małe dwa” czy „Miauczy kotek”
Artystka, już od pierwszych chwil, nawiązała doskonały kontakt z licznie przybyłą publicznością. Roześmiane buzie najmłodszych świadczyły o tym, że występ został bardzo dobrze przyjęty, a dorośli mieli niepowtarzalną okazję powrócić na chwilę do dziecięcych lat.

Relacja: Aleksandra Olczyk
Zdjęcia: Urząd Miasta Wołomin

2017-08-11_121149

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.