Koncert Michała Bajora na Scenie MCER | Miasto Marki

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców.

Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości” Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

7 marca 2020 r., godz. 18:00

Scena MCER, Marki, ul. Wspólna 40-42

Bilety dostępne będą w sprzedaży w kasach MCER i w serwisie www.bilety24.pl od piątku, 3 stycznia, od godz. 15:00. Cena biletu: 99 zł.

fot. Sony Music

http://www.marki.pl/zdjecia_aktualnosci/8/8031.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.