Konkurs ?Moje najpiękniejsze chwile z babcią/dziadkiem?

Bycie babcią czy dziadkiem to przygoda do końca życia! Co roku 21 i 22 stycznia dziękujemy naszym dziadkom za miłość i troskę, którą okazują swoim wnuczętom! Zachęcamy mieszkańców Gminy Wołomin do podzielenia się z nami opowieściami o swoich najpiękniejszych chwilach z babcią/dziadkiem. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Zadaniem uczestników jest udzielenie pisemnej wypowiedzi na temat ?moje najpiękniejsze chwile z babcią/dziadkiem?. Wypowiedź powinna mieć objętość 1500-2000 znaków. Gotowy tekst należy przesłać mailem na adres: redakcja@wolomin.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19.01.2020 roku (do godz. 23:59) lub złożyć w kancelarii Urzędu Miejskiego w Wołominie do dn. 17.01.2020 roku.
Organizator dokona oceny wypowiedzi pod kątem zgodności z tematyką, poprawności językowej i formy tekstu. Wyniki zostaną opublikowane 20 stycznia 2020 roku.

W konkursie przyznamy dwie nagrody główne, którymi są kosze upominkowe. Jedna osoba może wygrać jeden kosz. Dodatkowo zwycięskie opowieści zostaną opublikowane w informatorze miejskim ?Nasz Wołomin?.

Uwaga!
Oprócz pracy Uczestnicy muszą złożyć odpowiednie oświadczenie (znajdujące się na końcu regulaminu) ? w przypadku osób nieletnich rodzice/opiekunowie prawni wypełniają oświadczenie 1, uczestnicy pełnoletni wypełniają oświadczenie 2. Brak oświadczenia będzie skutkować odrzuceniem pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.