List Burmistrza Miasta Kobyłka, Edyty Zbieć do Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Uczniów i Rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Edyta Zbieć, burmistrz Kobyłki,

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie i Rodzice,

dziś kończy się kolejny rok szkolny. Ostatnie dziesięć miesięcy to czas wytężonej pracy nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli, dyrektorów, wszystkich pracowników szkoły – i rodziców, których rola w edukacji jest również bardzo ważna. Rozpoczynające się wakacje niech będą dla Was wszystkich czasem wypoczynku, beztroski i relaksu, który pozwoli zgromadzić energię potrzebną do powrotu tutaj we wrześniu.

Dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkoły składam wyrazy uznania i podziękowania za trud, jaki włożyliście w nauczanie i wychowywanie naszych dzieci i młodzieży. Mijający rok na pewno był pracowity i wymagał od Was wiele zaangażowania ? za to właśnie Wam dziękuję. To właśnie dzięki Wam co roku nowe pokolenia opuszczają mury szkoły, bogatsze o wiedzę i umiejętności, które pozwolą im odnosić sukcesy na dalszych etapach edukacji.

Uczniom gratuluję sukcesów i osiągnięć. Życzę Wam, aby szkoła była dla Was zawsze przyjemnym miejscem, do którego się wraca nie tylko po to, żeby mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, ale również po to, by nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie, spotykać się z sympatycznymi ludźmi i mieć oparcie w swoich nauczycielach. Zasłużyliście na udane wakacje. Spędzajcie każdy dzień intensywnie ? ale nie zapominajcie o bezpieczeństwie. To bardzo ważne, żeby podczas wypoczynku pamiętać o zasadach, dzięki którym wakacje będą czasem wyłącznie pozytywnych zdarzeń.

Rodzicom z kolei dziękuję za współpracę ze szkołą i zaangażowanie, wkładane w edukację dzieci. Mam wielką nadzieję, że ich szkolne osiągnięcia stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a Wasz trud zaowocuje wielką satysfakcją. Niech nadchodzące miesiące będą dla Was czasem rodzinnego wypoczynku, wspólnych rozmów i aktywności.

Życzę wszystkim miłych i słonecznych wakacji!

Edyta Zbieć

Burmistrz Miasta Kobyłka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.