Magda do kadry!

Zawodniczka łuczniczego klubu ROKiS Radzymin Magdalena Rodak została powołana do kadry narodowej na Puchar Europy Juniorów i Kadetów w Legnicy.

Utalentowana zawodniczka radzymińskiego klubu kadetka Magda Rodak (łuk bloczkowy) została powołana przez Polski Związek Łuczniczy do reprezentowania naszego kraju w I rundzie Pucharu Europy Juniorów i Kadetów, która odbędzie się w Legnicy od 12-17 mają. Jak widać dobre wyniki zawodników z Radzymina nie przechodzą bez echa i są zauważane przez szkoleniowców kadr narodowych. Wszystkie aktualne wyniki dostępne na stronie klubu http://www.rokis.pl.tl oraz http://www.pej-legnica.org
Ostatnio podopieczni Roberta Marcinkiewicza wystąpili w I rundzie Pucharu Polski w Prudniku. Adam Woźnicki zajął siódme miejsce, Katarzyna Kobak była 24., zaś szkoleniowiec ROKiS zakończył zawody 7 pozycji. Cała trójka awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. Kolejnym turniejem był XVII Memoriał Michała Sawickiego w Radomiu. Do ćwierćfinału imprezy awansował tylko Robert Marcinkiewicz, który poległ w półfinale. Piąte miejsce w łukach bloczkowych zajął Kajetam Kwiatkowski.