Maraton Zumba Fitness w Ząbkach

instrukorzy-gazeta-752Q100

W Ząbkach nie można się nudzić. Arkadiusz Piechowski, instruktor nauki jazdy w OSK „Artek”,  w minioną sobotę, 3 lutego br, kibicował swoje żonie podczas Maraton Zumba Fitness w Ząbkach i podzielił się z nami swoją relacją z tego wydarzenia.

W minioną sobotę, zupełnie przypadkiem byłem biernym uczestnikiem fantastycznego wydarzenia. Poproszony przez żonę o odbiór ze spotkania pojechałem po nią do Szkoły Podstawowej numer 2 (dawne gimnazjum nr.2) w Ząbkach. Przybyłem trochę wcześniej niż przewidywałem i okazało się, że nie było to takie sobie zwykłe spotkanie ze znajomymi! Zobaczyłem roześmiane towarzystwo tańczące zumbę! Można by stwierdzić, że to nic dziwnego, zajęcia zumby jakich wiele… Nic bardziej mylnego. Był to  MARATON Zumba Fitness! Trzy pełne godziny zegarowe szaleństwa przy doskonałej muzyce. Mężowie i chłopcy uczestniczek maratonu pojawiając się stopniowo pod koniec imprezy wyciągali telefony i aparaty i z niekłamanym podziwem dokumentowali wyczyny swych pań… Te zmęczone, ale roześmiane i pełne pozytywnej energii zakończyły maraton  gromkimi brawami i wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Po maratonie w restauracji Arena w Miejskim Centrum Sportu odbyło się  bardzo sympatyczne spotkanie integracyjne.

Dzisiaj wyciągam kilka wniosków z tej historii. Po pierwsze: okazuje się, że można miło spędzić czas w naszych Ząbkach. Po drugie: moja żonka w niedzielny poranek (przypominam, że dnia poprzedniego  tańczyła trzy godziny bez przerwy) z uśmiechem oddała się rutynowym czynnościom. Oznacza to, że instruktorzy – Agata Ryciuk, Beata Sobolewska, Karolina Rutkowska i gospodarz Jose Meireles najwidoczniej byli świadomi trudności zadania i w sposób profesjonalny prowadzili zajęcia  tak, aby zminimalizować niekorzystne skutki. Po trzecie: żyjąc szybko i pod dużą presją dobrze jest przyjąć taką dawkę ruchu i dobrej zabawy pod okiem roześmianych instruktorów. Powiem więcej… nie uczestniczyłem w tej imprezie czynnie, ale pisząc o niej dzisiaj… uśmiecham się.

Pozdrawiam
Arkadiusz Piechowski
instruktor nauki jazdy
OSK „Artek”, ul. Poniatowskiego 2A, Ząbki

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.