Marki – Otylia i jej mistrzynie

Marki - Otylia i jej mistrzynie

Złota medalistka olimpijska poprowadzi zajęcia dla dziewcząt. Spotkanie ze znaną olimpijką, ćwiczenia i treningi z innymi gwiazdami sportu, zajęcia motywacyjne – to tylko z niektórych punktów wyjątkowego programu „Mistrzynie w szkołach”, które zorganizuje dla nas Fundacja Otylii Jędrzejczak.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 19 września w godzinach 9.00-13.30 w hali sportowej MCER. Projekt kierowany jest do dziewczynek z klas 7-8 szkół podstawowych oraz dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych. Może w nim wziąć udział ok. 400 uczestniczek. Zapisy, które ruszyły 4 września, będą prowadzone przez stronę www.fundacjaotylii.pl/mistrzynie-w-szkolach/.

W pierwszej kolejności do projektu zapraszamy dzieci z mareckich szkół, dopiero potem uruchomimy zapisy dla szkół z Warszawy i okolic – informują organizatorzy

Mistrzynie, które będą gościć w Markach:

  • Joanna Fiodorow – lekkoatletka,
  • Justyna Iskrzycka – kajakarka,
  • Aleksandra Król – Walas – snowboardzistka alpejska.

 

Więcej informacji z Marek

Marki - Rekord goni rekord

Marki – Rekord goni rekord

Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła [...]
0 komentarzy
Marki - MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie. [...]
0 komentarzy
Marki - Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny [...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle [...]
0 komentarzy
Marki - Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok...

Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…

Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym.  Po wyjazdowym zwycięstwie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.