Marszałek Województwa Adam Struzik w Jadowie

40796513_332187030682286_4118468325095243776_n

W miniony poniedziałek, 3 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Była to także okazja, by pożegnać dyrektorów, którzy zakończyli pracę oraz przywitać nowych gospodarzy szkół.

Zmiana dyrektora nastąpiła  w trzech szkołach – Szkole Podstawowej nr 2 w Jadowie, gdzie na miejsce Małgorzaty Raczyńskiej funkcję dyrektora objęła Maria Lewandowska, w Szkole Podstawowej w Myszadłach odeszła
z funkcji Zofia Komuda, a nowym dyrektorem został Mirosław Roguszewski oraz w Szkole Podstawowej w Szewnicy, gdzie miejsce Lidii Sadowskiej zajęła Iwona Sadowska.
Lidia Sadowska po 37 latach pracy w szkole w Szewnicy odeszła na zasłużoną emeryturę.
Za swoją pracę na rzecz rozwoju oświaty w Gminie Jadów otrzymała najwyższe wyróżnienie
w województwie mazowieckim – z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Radnej Sejmiku Województwa Bożeny Żelazowskiej oraz Wójta Gminy Jadów Dariusza Kokoszki, odebrała medal pamiątkowy ProMasovia. Nie obyło się bez wzruszeń, nie każdego bowiem żegna Marszałek Województwa Mazowieckiego
W związku z zakończeniem pracy na stanowisku dyrektora szkoły przedstawiciele Gminy Jadów złożyli serdeczne podziękowania paniom Małgorzacie Raczyńskiej, Zofii Komuda oraz Lidii Sadowskiej za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju oświaty i współpracę z Gminą Jadów  oraz życzyli dalszych sukcesów, zadowolenia oraz pomyślności  w życiu osobistym.
Nowym dyrektorom szkół życzono zaś wytrwałości, realizacji własnych zamierzeń oraz zadowolenia z pełnionej funkcji.

Źródło: UG Jadów

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.