Mazowsze na sygnale – raport tygodniowy

Mazowsze na sygnale - raport tygodniowy

20-letni kierowca audi na łuku drogi z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Pijany kierowca tico zakończył jazdę uderzając w budynek gospodarczy w Lelewie. Dwie pasażerki auta trafiły do szpitala. Kierowca miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. W minionym tygodniu policjantom z Mazowsza udało się aresztować mężczyznę, który rozpowszechniał treści pedofilskie i zoofilskie.  Zatrzymali także młodą kobietę, która okradła własną matkę.

W wyniku wypadku dwóch samochodów osobowych w Jabłonnie na ulicy Modlińskiej,  dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala przez ZRM. W akcji udział brały 2x JRG Legionowo, 1x OSP Jabłonna.

Mazowieccy policjanci zatrzymali pedofila

Policjanci, którzy pracują nad zwalczaniem przestępczości w sieci wpadli na trop osoby, która za pośrednictwem komunikatora internetowego rozpowszechniała treści pedofilskie i zoofilskie. Bardzo szybko zatrzymali 30-latka z województwa zachodniopomorskiego, który usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Mazowieccy policjanci stale prowadzą działania wymierzone w sprawców przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Kilka dni temu funkcjonariusze z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością, Dochodzeniowo-Śledczego i Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zatrzymali 30-letniego mieszkańca Szczecina, który posiadał i rozpowszechniał  treści pedofilskie oraz zoofilskie. Mężczyzna próbował usunąć ślady swojej przestępczej działalności, ale pozostawił ślady, na które wpadli mundurowi. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił mechanizm jego popełnienia, który trwał od co najmniej 5 lat. Zabezpieczono telefony i nośniki pamięci z zawartością potwierdzającą  zaangażowanie podejrzanego oraz kolejnych osób w przestępczy proceder. 30-latek usłyszał zarzut z art. 202 par. 3 Kodeksu karnego, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został aresztowany. Sprawa jest rozwojowa i planowane są kolejne zatrzymania

Tragiczne zakończenie rodzinnego spotkania

Ostrowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego 38-letniego brata. W wyniku odniesionych obrażeń zraniony mężczyzna zmarł. 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę w nocy dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o awanturze na terenie gminy Wąsewo między dwoma braćmi, podczas której jeden został ugodzony nożem. Szybko na miejsce zostali skierowani policjanci i pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że podczas zakrapianego alkoholem spotkania braci doszło do awantury. W pewnym momencie 32-latek chwycił za nóż i ugodził 38-letniego brata, niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem Prokuratora, zabezpieczyli również nóż.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator postanowił wystąpić z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd we wtorek podczas posiedzenia rozpatrzył pozytywnie wniosek i postanowił zastosować wobec 32-latka trzy miesięczny areszt.

Za zabójstwo 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

Stracił panowanie nad kierownicą

Do kolizja samochodu osobowego doszło w miejscowości Wierzbica na drodze krajowej  61.

Również na DK 61 samochód osobowy, który zjechał z drogi i uderzył w ekran akustyczny  w Borowej Górze.  W trakcie prowadzenia działań jeden pas ruchu w stronę Legionowa zablokowanym. W akcji udział brały 2x JRG Legionowo, 1x WSP Zegrze.

Usiłował zapłacić fałszywymi banknotami

Policjanci z wydziału wywiadowczo – patrolowego komendy na Pradze Północ zatrzymali mężczyznę, który usiłował zapłacić w lombardzie fałszywymi banknotami. Dzięki spostrzegawczości pracowników mężczyzna trafił w ręce mundurowych. Ci skontrolowali 38-latka i zabezpieczyli przy nim kilkanaście takich samych banknotów o nominale 100 złotych niebędących środkiem płatniczym. Mężczyzna w północnopraskiej komendzie usłyszał zarzut usiłowania oszustwa za co grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Około godziny o 21.20 pracownicy lombardu znajdującego się na Pradze Północ zgłosili policjantom, że ujęli mężczyznę, który próbował zapłacić fałszywymi banknotami.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 38-latek kilka dni wcześniej zastawił w lombardzie telefon, a dzisiaj zamierzał go wykupić i dodatkowo nabyć słuchawki.

Z wyjaśnień sprzedawczyni wynikało, że mężczyzna wyjął z portfela cztery banknoty 100-złotowe i położył je na ladzie chcąc zapłacić za zakupy. Obserwujący go inny sprzedawca stwierdził, że banknoty nie są środkami płatniczymi. Aby udaremnić nieuczciwemu klientowi ewentualną ucieczkę pracownicy zamknęli drzwi i wezwali policję.

W portfelu 38-latka mundurowi ujawnili 14 takich samych 100-złotowych banknotów. Wszystkie opatrzone były napisem „souvenir”.

38-latek tłumaczył, że się pomylił i omyłkowo włożył banknoty do portfela. Policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany, miał ponad 2,6 promila w wydychanym powietrzu.

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością przeciwko mieniu północnopraskiej komendy na podstawie zebranych w sprawie materiałów przedstawili mężczyźnie zarzut dotyczący usiłowania oszustwa, za co grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

Torbę z narkotykami wyrzucił przez okno, spadła wprost pod nogi policjanta

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 34-latek był już zatrzymywany przez śródmiejskich policjantów w grudniu ubiegłego roku. Tym razem w mieszkaniu i w wyrzuconej torbie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 400 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Sąd na wniosek prokuratora podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu pary na 3 miesiące.

Praca operacyjna policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego kolejny już raz doprowadziła ich do miejsca gdzie miały znajdować się znaczne ilości narkotyków. Policjanci zorganizowali zasadzkę i czekali aż nadarzy się właściwy moment, aby wejść do mieszkania. Kiedy na klatce schodowej zauważyli jedną z wytypowanych przez siebie osób wkroczyli do akcji. Obezwładnili i zatrzymali agresywnie zachowującą się kobietę i wraz z nią weszli do mieszkania.

W tym momencie obecny tam mężczyzna na oczach kryminalnych podbiegł do okna balkonowego i w popłochu wyrzucił przez nie torbę podróżną. Torba spadła wprost pod nogi zabezpieczającego teren policjanta. Były w niej marihuana, mefedron, amfetamina, grzybki halucynogenne oraz extasy.

Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w sypialni, salonie a nawet w zamrażalniku. W sumie w różnego rodzaju foliowych dilerkach, pudełkach oraz opakowaniach termozgrzewalnych policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów środków odurzających. Do tego jeszcze wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków, telefony komórkowe, które mogły być używane do popełniania przestępstw oraz pieniądze w polskiej i obcej walucie.

W prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Wola śledztwie zarówno kobieta jak i mężczyzna usłyszeli już zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Okradła własną matkę

Kryminalni zatrzymali 20-latkę, która kilka dni wcześniej okradła swoją matkę. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę na terenie Warszawy i przedstawili jej zarzut kradzieży. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kilka dni temu policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim dostali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta córka okradła własną matkę. Funkcjonariusze ustalili, że łupem 20-latki padł telefon komórkowy oraz pieniądze. Suma strat wyniosła łącznie 3000 zł.

Policjanci przyjęli od pokrzywdzonej zawiadomienie o przestępstwie i rozpoczęli poszukiwania. Ustalili, że sprawczyni kradzieży może przebywać na terenie Warszawy. Pod wskazanym adresem zastali zaskoczoną widokiem funkcjonariuszy młodą kobietę. Kryminalni zatrzymali mieszkankę Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie.

Następnego dnia policjanci nowodworskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego przedstawili podejrzanej zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i wyjaśniła, że telefon komórkowy sprzedała w lombardzie, a pieniądze ukradła, gdyż potrzebowała gotówki. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

20-letni kierowca walczy o życie

Małkińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczesnym rankiem 15 kwietnia w Gołębiach-Leśniewie.

Przed godz. 7:00 dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Andrzejewo w Gołębiach-Leśniewie. Na miejsce pojechali małkińscy policjanci i ostrowscy policjanci z WRD. Policjanci ustalili, że 20-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierując audi na łuku drogi z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Odzyskane trzy skradzione samochody i aresztowany paser

Policjanci z północnopraskiej grupy SKORPION wyspecjalizowani w zwalczaniu przestępczości samochodowej w trakcie działań przeprowadzonych na terenie Płocka odzyskali trzy samochody o wartości prawie 218 tys. złotych skradzione z terenu Pragi Północ pod koniec marca bieżącego roku. Zatrzymali do tej sprawy mężczyznę, któremu w prokuraturze przedstawiono zarzut paserstwa, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Ponieważ 43-latek przestępstwa tego dokonał w tzw. recydywie, może mu grozić surowsza kara. Śledztwo wszczęte w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Ta realizacja to efekt wytężonej pracy operacyjnych z północnopraskiej grupy SKORPION wyspecjalizowanych w zwalczaniu przestępczości samochodowej.

Kryminalni, gdy tylko otrzymali informację o kradzieży pojazdów z terenu jednej z firm mieszczącej się na Pradze Północ od razu rozpoczęli swoje ustalenia i szczegółowo zweryfikowali wszystkie okoliczności tych przestępstw. W poszukiwania skradzionych aut zaangażowano również pozostałych policjantów z wydziału prewencji i kryminalnego.

Wielogodzinne analizy uzyskanych metodami operacyjnymi informacji i monitoringów doprowadziły funkcjonariuszy do Płocka, gdzie, jak wynikało z ich ustaleń trafiły skradzione samochody. Na miejscu przeprowadzili oni szczegółowe rozpoznanie. Czynności te osobiście nadzorował naczelnik wydziału kryminalnego. W konsekwencji podczas dynamicznej akcji operacyjni zatrzymali mężczyznę, który podjął próbę ucieczki kradzionym hyundaiem. Następnie w wyniku dalszych czynności policjanci odzyskali jeszcze dwie poszukiwane toyoty.

Po nocy spędzonej w północnopraskiej izbie zatrzymań 43-latek trafił na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ, która wszczęła śledztwo w tej sprawie. Tam mężczyźnie przedstawiono zarzut paserstwa działając w warunkach recydywy. Sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają, kto mógł współpracować z podejrzanym.

Pijany wjechał w budynek

W niedzielne popołudnie na terenie gminy Nasielsk doszło do wypadku drogowego. Pijany kierowca tico zakończył jazdę uderzając w budynek gospodarczy w Lelewie. Dwie pasażerki auta trafiły do szpitala. Kierowca miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Został zatrzymany przez nasielskich dzielnicowych. Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku tamtejszej prokuratury i zastosował wobec 35- latka tymczasowe aresztowanie. Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.

10 kwietnia 2022 r. o godz. 17:50 do dyżurnego nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Lelewo. Na miejsce natychmiast udali się dzielnicowi z Komisariatu Policji w Nasielsku. Przy jednej z posesji zauważyli daewoo, którego kierowca jazdę zakończył uderzając w ścianę budynku gospodarczego. W pojeździe oprócz kierowcy znajdowały sie jeszcze dwie mieszkanki gminy Nasielsk, w wieku 40 i 63 lat. Straż Pożarna za pomocą sprzętu hydraulicznego wydostała zakleszczoną w aucie, starszą z kobiet. Następnie 63- latka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do jednego z warszawskich szpitali. Natomiast 40- latkę karetką pogotowia przewieziono do nowodworskiej placówki medycznej.

Kierujący daewoo został zatrzymany przez nasielskich dzielnicowych. Był kompletnie pijany, w wydychanym powietrzu miał 1,7 promila alkoholu. Okazało się również, że w ogóle nie posiada prawa jazdy. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty.

35- latkowi, który spowodował wypadek drogowy znajdując się w stanie nietrzeźwości i spowodował ciężkie obrażenia ciała, grozi kara do 12 lat więzienia.

Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Pułtusku złożył wniosek o zastosowanie wobec mieszkańca gminy Nasielsk najsurowszego środka zapobiegawczego, w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku tamtejszej prokuratury. Teraz 35- latek najbliższe 2 miesiące spędzi w jednostce penitencjarnej.

Tragiczne zakończenie rodzinnego spotkania

Ostrowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego 38-letniego brata. W wyniku odniesionych obrażeń zraniony mężczyzna zmarł. 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę w nocy dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o awanturze na terenie gminy Wąsewo między dwoma braćmi, podczas której jeden został ugodzony nożem. Szybko na miejsce zostali skierowani policjanci i pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że podczas zakrapianego alkoholem spotkania braci doszło do awantury. W pewnym momencie 32-latek chwycił za nóż i ugodził 38-letniego brata, niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem Prokuratora, zabezpieczyli również nóż.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator postanowił wystąpić z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd we wtorek podczas posiedzenia rozpatrzył pozytywnie wniosek i postanowił zastosować wobec 32-latka trzy miesięczny areszt.

Za zabójstwo 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

Jazda ?na gazie? z butlami z gazem

Patrol Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Radomiu oraz mławskiej drogówki zatrzymał nietrzeźwego kierowcę dafa, który przewoził ponad 300 butli z gazem. Jak się okazało 50-letni mieszkaniec pow. płockiego miał w organizmie 0,80 promila alkoholu. W rozmowie z policjantami przyznał, że pił w Lany Poniedziałek. Zatrzymanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na starym odcinku krajowej siódemki w Uniszkach Cegielni. Podczas działań  prowadzonych przez funkcjonariuszy WITD wspieranych przez mławski ruch drogowy funkcjonariusze zauważyli pojazd przewożący kilkaset butli gazowych. Podczas kontroli okazało się, że 50-letni kierowca jest pod wpływem alkoholu. Jak sam przyznał w rozmowie z policjantami, pił wczoraj alkohol. W organizmie miał 0,80 promila alkoholu.

Zatrzymany kierowca stracił prawo jazdy w 4 kategoriach. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zatrzymanemu grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.  Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Źródło: Policja Mazowiecka, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, KPP w Ostrowi Mazowieckiej,

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Wypadek cysterny na DK50

Wypadek cysterny na DK50

W miejscowości Kąty Miąski (pow. wołomiński), doszło do wypadku cysterny przewożącej Propan-Butan. Zablokowana jest droga krajowa nr 50. Jak informuje Komenda Wojewódzka PSP [...]
0 komentarzy
Zagubionej seniorka z zanikami pamięci szła pieszo wzdłuż S8

Przestępstwa na terenie Wołomina – możesz pomóc w ustaleniu sprawców

Policja poszukuje świadków zdarzeń jakie miały miejsce na terenie powiatu wołomińskiego.  Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału [...]
0 komentarzy
"Szybki" sposób na duży mandat

„Szybki” sposób na duży mandat

Każdego dnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji patrolują warszawskie ulice, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowy. Codziennością jest rejestrowanie wykroczeń polegających [...]
0 komentarzy
Przemytnik ludzi poszukiwany przez Interpol został zatrzymany w Warszawie

Przemytnik ludzi poszukiwany przez Interpol został zatrzymany w Warszawie

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali obywatela Ukrainy poszukiwanego przez Interpol za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przemytem osób z Ukrainy do Polski [...]
0 komentarzy
Policjanci chcieli go zatrzymać, ale tylko im pomachał... i odjechał

Policjanci chcieli go zatrzymać, ale tylko im pomachał… i odjechał

Policjanci na służbie powinni być gotowi na wszystko, ale ta sytuacja zdecydowanie ich zaskoczyła. Otóż kierujący pojazdem osobowym nie zamierzał zatrzymać się do [...]
0 komentarzy
Zatrudniła się jako sprzątaczka i "sprzątnęła" biżuterię z mieszkania

Zatrudniła się jako sprzątaczka i „sprzątnęła” biżuterię z mieszkania

Mokotowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 57-letnią kobietę podejrzaną o kradzież, która zatrudniła się na próbę jako sprzątaczka. [...]
0 komentarzy
Włamał się do dworca PKP w Wyszkowie - wpadł na gorącym uczynku

Włamał się do dworca PKP w Wyszkowie – wpadł na gorącym uczynku

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Zabrodzie, który włamał się do poczekalni dworca PKP w Wyszkowie. Włamywacz na widok mundurowych wybiegł [...]
0 komentarzy
To nie była zwykła kontrola drogowa - 44-latek odpowie za przewóz kontrabandy

To nie była zwykła kontrola drogowa – 44-latek odpowie za przewóz kontrabandy

Płońscy kryminalni w czasie kontroli drogowej ujawnili blisko 22 tys. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy i ponad 3 kg krajanki tytoniowej. Nielegalny [...]
0 komentarzy
Obrabował jubilera - łupem cieszył się zaledwie parę dni

Obrabował jubilera – łupem cieszył się zaledwie parę dni

Grodziscy kryminalni rozwiązali sprawę rozboju w salonie jubilerskim, do którego doszło kilka dni temu. Ustalony i zatrzymany przez nich 30–latek dodatkowo posiadał przy [...]
0 komentarzy
Uwaga na łosie!

Uwaga na łosie!

Płońscy policjanci apelują do kierowców o ostrożność na drogach po kolejnym wypadku – zderzeniu samochodu z łosiem. Dzikie zwierzęta są nieprzewidywalne i wychodzą [...]
0 komentarzy
Pracowniczka sklepu uszkodziła ponad 3 tys. zdrapek... i prawie nic nie wygrała - usłyszała zarzuty

Pracowniczka sklepu uszkodziła ponad 3 tys. zdrapek… i prawie nic nie wygrała – usłyszała zarzuty

Wareccy policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, która zdrapała losy. Pracując w sklepie, gdzie dostępne były gry losowe uszkodziła zdrapki wartości ponad 21 tysięcy złotych, [...]
0 komentarzy
W trakcie lekcji rozpylił gaz pieprzowy - odpowie przed sądem rodzinnym

Napad na konwój przewożący pieniądze

We wtorek 21 marca około godziny dziewiętnastej przy ulicy Targowej w Ząbkach rozegrały się sceny jak z gangsterskiego filmu. Na tyłach jednego z [...]
0 komentarzy
Podzielili się pracą przy włamaniu - razem trafili do aresztu

Podzielili się pracą przy włamaniu – razem trafili do aresztu

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem do mieszkania. Sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu wynieśli z lokalu sprzęt [...]
0 komentarzy
Nocny pościg za podejrzanym o kradzież katalizatorów

Nocny pościg za podejrzanym o kradzież katalizatorów

Operacyjna żmudna praca, informacje, weryfikacje, typowanie, obserwacje, aż w końcu realizacja i zatrzymanie na gorącym uczynku i po pościgu podejrzanych o kradzieże katalizatorów. [...]
0 komentarzy
Włamywacz recydywista z Ząbek trafił w ręce policji

Siostra twierdziła, że nie widziała go od trzech dni – policjanci znaleźli poszukiwanego w wersalce

Policjanci zatrzymali 25-letniego poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Siostra mężczyzny, która otworzyła drzwi mundurowym stwierdziła, że brata nie widziała od trzech dni, [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.