Mikołaj odwiedził wołomińskie dzieciaki

Mikołaj na mapie odwiedzin zaznaczył wielkimi literami WOŁOMIN i zawitał w niedzielę (07.12.2014) wraz ze swoimi śnieżynkami w Miejskim Domu Kultury.

Dla naszych milusińskich spotkanie z Mikołajem to wielkie przeżycie. Nie ważne, czy wierzymy w jego istnienie czy też nie – zawsze na niego czekamy. Na odwiedziny Mikołaja czekały więc również dzieci w wołomińskim MDK. Świąteczną przygodę rozpoczął Burmistrz Wołomina, który zapowiedział wszystkim dzieciom, że jeśli włączą się w podróż po świecie w poszukiwaniu cudownej gwiazdy, która ożywi zabawki ? dostaną nagrodę!
Drużyna Świętego Mikołaja z Teatru Wariacja odwiedziła m.in. Holandię i Meksyk. Ta podróż to zabawna bajka edukacyjna, dzięki której można poznać kolędy i obyczaje z innych krajów.
Finałem całej wyprawy była oczywiście wizyta Świętego Mikołaja z pełnym workiem zasłużonych prezentów! W oczekiwaniu na upominki wszystkie dzieci chętnie malowały sobie buźki a te które już otrzymały podarunki ? natychmiast je rozpakowywały i dzieliły się radością z rówieśnikami.

MDK Wołomin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.