Warsztaty pisania ikon

W grudniu ruszają warsztaty pisania ikon dla początkujących prowadzone przez Stowarzyszenie Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury w siedzibie organizacji w Wołominie przy ulicy Wileńskiej 36A.

Za nami kolejny cykl Weekendowych Warsztatów Pisania Ikon, które odbywały się w siedzibie Mazowieckiego Forum Biznesu Nauki i Kultury w Wołominie przy ulicy Wileńskiej 36 A w miesiącu październiku w ramach projektu ?Weekend z Pasją?. Projekt prowadzony był przez grupę nieformalną i zakończył się wystawą ikon w MDK w Wołominie, którą można było oglądać w pierwszej połowie listopada. Projekt realizowano w ramach projektów FIO Mazowsze Lokalnie.

Dla grupy pasjonatów przygoda z pisaniem ikon zaczęła się w czasie wakacji podczas czterech spotkań jakie Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury organizowało w letnie weekendy. Podczas czterech edycji wakacyjnych spotkań warsztatowych prowadzonych przez Mirosława Stempczińskiego utworzyła się grupa osób zainteresowana tym rodzajem tworzenia, która chce nadal rozwijać swoją pasję zarażając nią kolejnych mieszkańców.

Od grudnia rozpoczynamy zajęcia cykliczne ? zarówno weekendowe (2 x 6 godzin) jak i sesje miesięczne (4 x 3 godziny).

W grudniu zajęcia weekendowe przewidziano w następujących terminach: 13 ? 14.12,2014; 20 ? 21.12.2014 w godzinach: sobota 11,00 ? 17,00; niedziela 10,00 ? 16,00. Cykl tygodniowy obejmuje zajęcia w poniedziałki w godz.: 17 ­ 22 i piątki w godz.: 17 ? 22.

Cena 12 godzinnego cyklu warsztatowego wynosi 140 zł. W cenie tej uczestnik ma zapewnioną deskę (wersja podstawowa) niezbędne narzędzia i materiały, serwis z kawą i herbatą, środki czystości. Zajęcia odbywają się w ogrzewanych pomieszczeniach pod okiem instruktorów i opiekunów. Po wcześniejszych ustaleniach i wniesieniu opłat istnieje możliwość wyboru deski za dodatkową opłatą. Uczestnikowi w ramach jednego kursu przysługuje wykonanie 1 ikony. Każda rozpoczęta godzina warsztatowa ponad ustalony w harmonogramie dziennym limit jest dodatkowo płatna wg cennika (maksymalnie do 2 ponad plan)

Warsztaty pisania ikon są dla osób, które chcą wziąć udział w warsztatach ikonopisania jak i dla tych, którzy mają pierwsze doświadczenia z ikonopisania.

Zainteresowani proszeni są o pobranie i elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go e-mailem na adres: teresaurbanowska@gmail.com

 

Grupa kwalifikująca warsztaty 8 – 15 osób

cena za 1 osobę 140 PLN (12 godzin)

Zapisy i wnoszenie opłat:

a) w siedzibie Mazowieckiego Forum Biznesu Nauki i Kultury w Wołominie, ul. Wileńska 36A II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 ? 16:00

b) przelewem na konto bankowe: 95 2030 0045 1110 0000 0196 3130

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenia elektroniczne: teresaurbanowska@gmail.com lub telefonicznie 698 655 256. Więcej na www.mazowieckieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.