Mini Mistrzostwa Świata w Wołominie!

mały

Już w tym tygodniu rozpoczyna się Mundial w Rosji. Z tej okazji Akademia Młodego Piłkarza GOOL zorganizowała dla swoich podopiecznych cykl turniejów pod tytułem „Mini Mistrzostwa Świata AMP GOOL”.

Każdej z drużyn biorących udział w rozgrywkach został przyporządkowany kraj, który bierze udział w Mistrzostwach w Rosji i tak w miniony weekend w Wołominie odbył się ostatni turniej eliminacyjny, w którym mogliśmy podziwiać umiejętności dzieci z następujących Akademii:
AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA
AMP GOOL Zielonka – SZWAJCARIA
AMP GOOL Tłuszcz – ARGENTYNA
AMP GOOL Leśniakowizna – SERBIA
AMP GOOL Klembów -NIGERIA
AMP GOOL Kobyłka – NIEMCY
AMP GOOL Ciemne/Czarna –ANGLIA

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: 2011/12, 2009/10 i 2007/8, gdzie dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii awansowały do wielkiego finału w Wołominie, który odbędzie się 17 czerwca na stadionie miejskim w Wołominie przy ulicy Janusza Korsaka 4.
Zawodnicy, przy ogromnym wsparciu swoich rodziców punktualnie o godzinie 10 rozpoczęli walkę o finał. W najmłodszej kategorii zawodnicy rozegrali mecze w systemie każdy z każdym + mecz rewanżowy. Oto klasyfikacja końcowa w kategorii 2011/12:
1. AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA
2. AMP GOOL Tłuszcz – ARGENTYNA
3. AMP GOOL Ciemne/Czarna -ANGLIA

Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny z roczników 2009/10. W tej kategorii drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rozegrały mecze w systemie każdy z każdym.
Oto wyniki kategorii wiekowej 2009/10:
1. AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA II
2. AMP GOOL Leśniakowizna – SERBIA
3. GOOL Kobyłka – NIEMCY
4. AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA I
5. AMP GOOL Klembów -NIGERIA
6. AMP GOOL Tłuszcz – ARGENTYNA

Na koniec rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2007/08, którzy rozegrali mecze w systemie każdy z każdym. Oto wyniki najstarszej kategorii wiekowej 2007/08:
1. AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA I
2. AMP GOOL Klembów -NIGERIA
3. GOOL Kobyłka – NIEMCY
4. AMP GOOL Wołomin – KOLUMBIA II
5. AMP GOOL Zielonka – SZWAJCARIA

Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał z rąk Prezesa Akademii Młodego Piłkarza GOOL medal, dodatkowo zwycięskie drużyny otrzymały puchary, oraz drobne upominki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcą. Widzimy się już 17 czerwca podczas Wielkiego Finały Mini Mistrzostw Świata AMP GOOL. Do zobaczenia!

Zarząd klubu
AMP GOOL

Komentarze

komentarzy

Opublikowane w kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.