Mistrzowskie MMA dla Control Naczaj Team

– Cóż myśleliśmy, że będzie to MMA amatorskie bez ciosów w parterze coś jak OFS ALMMA,  ale okazało się, że nie. Tu nie ma silnych ciosów, znaczy poprawka, Niemcy i Włosi mogą Polacy już NIE – mówi sensei Renata Naczaj.

To był niezwykle owocny występ zawodnicy z Wołomina wyjechali na12 World Marial Arts Games, który odbywał się w Schwabish Gmund w Niemczech.  Kadra Polski składała się z 13 zawodników  3 trenerów oraz 2 osób „ technicznych” w skład Kadry weszło 7 zawodników Control Naczaj Team. Prowadzonych przez Sensei Renatę Naczaj w tym 2 zawodników prowadzonych przez Trenera Jacka Gawora (trener zapasów w klubie Control Naczaj Team).
– Wyjazd i start naszej ekipy patronatem objęła Pani burmistrz Elżbieta Radwan – bardzo dziękujemy. Transport jedynie za koszt paliwa zapewniła firma transportowa Witold Wronka – podkreśla Sensei Renata.
– To były bardzo trudne i wyczerpujące dni… A jaki jest efekt – oceńcie państwo sami: Dawid Mleczko – 3 tytuły mistrzowskie: Sport jj, grappling Gi, grappling No Go;
Oskar Ślepowroński 2 tytuły mistrzowskie i jeden wicemistrz: MMA light, grappling No Gi oraz grappling Gi; Sylwek Krasiński jeden tytuł mistrzowski, jeden wicemistrzowski i 2 brązowe medale: sport jj, MMA light  grappling Gi, grappling No Gi; Zorika Molska – 2 tytuły mistrzowskie Grappling Gi i grappling No Gi; Bartosz Przywoźny 1 tytuł wicemistrza grappling No Gi; Łukasz Piątkowski 2 tytuły mistrzowskie i 1 wicemistrza MMA light, Sport jj, grappling No Gi; Norbert Stępniewski 1 tytuł wicemistrza i brązowy medal grappling No Gi, MMA light.
Wyniki to efekt doskonałej formy naszych zawodników. Możemy być dumni z zawodników i trenerów – Hymn Polski często był grany a i flaga Wołomina była obecna obok flagi Polski wielokrotnie. Nikt nas tu nie kojarzy z mafia a jedynie ze świetnymi zawodnikami mistrzami z Poland Wołomin – podkreśla liderka szkoły mistrzów Control Naczaj Team.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.