Mniej pociągów z Rembertowa do centrum

Od soboty 24 sierpnia obowiązuje kolejny rozkład jazdy na linii siedleckiej, pociągi SKM i KM będą kursowały ze zmniejszoną częstotliwością czy skróconych relacjach.

W dniach 24-31 sierpnia zarządca infrastruktury kolejowej ? spółka PKP Polskie Linie Kolejowe będzie prowadził prace na podmiejskiej linii średnicowej na odcinku Warszawa Śródmieście ? Warszawa Powiśle. Zostaną wprowadzone liczne duże  zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Pociągi SKM linii S2 będą obsługiwały trasę Warszawa Wschodnia ? Sulejówek Miłosna. Tylko dwa pierwsze pociągi w kierunku Sulejówka Miłosny wyjadą z Warszawy Zachodniej (wyjazd o godz. 3.50 i 4.43) i dojadą do Sulejówka przez Warszawę Centralną. W przeciwnym kierunku ? z Sulejówka do Warszawy Zachodniej, przez Warszawę Śródmieście, pociągi wyjadą z Sulejówka o godz. 22.39 i 23.40.

Uzupełniająca linia S20 zostanie uruchomiona na odcinku Warszawa Śródmieście ? Warszawa Lotnisko Chopina.

Więcej informacji na stronie ZTMu

Pociągi Kolei Mazowieckich jadące w kierunku wschodnim, na odcinku Warszawa Zachodnia ? Warszawa Wschodnia, będą kursowały przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

W kierunku zachodnim wybrane pociągi Kolei Mazowieckich pojadą przez stację Warszawa Śródmieście, ale torem, którym standardowo jadą pociągi w przeciwnym kierunku.

Pozostałe pociągi zostaną odwołane na odcinku Warszawa Zachodnia ? Warszawa Wschodnia.

Pociągi lotniskowe, standardowo obsługujące trasę Modlin ? Warszawa Lotnisko Chopina, będą kończyły kursy na stacji Warszawa Wschodnia.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów KM jest dostępny na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

PDF icon R2 Warszawa-Łuków 24-29 VIII

Rozkład jazdy SKM S2

SKM S2 ważny w dniach 24.08.2019-29.08.2019

SKM S2 ważny w dniach 30.08.2019-31.08.2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.