Przasnyscy policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Bangladeszu, który kierował pojazdem marki BMW, mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po wykonaniu czynności procesowych został przekazany funkcjonariuszom Straży Granicznej i oczekuje na wydalenie z kraju. Otrzymał również zakaz ponownego wjazdu do Polski.
W minionym tygodniu (7.09), przasnyscy policjanci podczas służby na terenie gminy Jednorożec zatrzymali do kontroli kierowcę BMW. Za kierownicą siedział 29-letni obywatel Bangladeszu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas sprawdzenia ustalono, że mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyźnie przedstawiono zarzuty. Następnie obywatel Bangladeszu został przekazany funkcjonariuszom Straży Granicznej i zgodnie z decyzją zostanie wydalony z terenu Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymał również zakaz ponownego wjazdu do Polski.
Autor: asp. Ilona Cichocka / Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Rozbito narkotykowy magazyn pod Warszawą – ponad 133 kg substancji i broń w rękach policji. Potężne uderzenie w narkobiznes.
Pożar samochodu dostawczego w Regułach – groźny ładunek i szybka akcja strażaków
3 lata więzienia za 3 promile alkoholu w organizmie [wideo]
Śmiertelne zderzenie motocyklisty z autem. W wypadku na S7 zginął 36-letni kierujący jednośladem
Pijany kierowca i groźne zderzenie pod Radomiem. Jedna osoba ranna po czołówce w Zalesiu
34-latka spadła z hulajnogi elektrycznej. Policja apeluje o ostrożność.
Kierowała BMW mając ponad 2 promile. Policjanci przerwali jej niebezpieczną jazdę
Groźny pożar lasu. Ogień błyskawicznie objął tysiące metrów kwadratowych, do akcji ruszyły liczne zastępy straży
Brutalny napad w apartamencie. Bili ofiarę pałką, gryfem i grozili nożem.
Luksusowe auta warte 830 tys. zł odzyskane. Policja namierzyła ukryte pojazdy.
W aucie butelka po alkoholu, za kierownicą 39-latka z blisko 3 promilami!
Groźny pożar lasu i torfowisk na poligonie. Ogień tlił się pod ziemią, do akcji ruszyły także samoloty gaśnicze
Nastolatkowie demolowali stację i okradli sklep. Teraz odpowiedzą przed sądem.
Nocny dramat w Bramkach. Ogień pochłonął ogromne hale, dziesiątki zastępów w akcji.

