Nowa oferta zajęć wołomińskiego OSiR-u

Woman with daughter jogging in park

Wakacje już za nami, a razem z nimi powoli odchodzi lato. Tegoroczną jesień warto spędzić z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie, który dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu przygotował nową, bogatą ofertę zajęć zorganizowanych na Ośrodku.

Dotychczasowa działalność OSiR-u, opierała się w dużej mierze na promowaniu i realizacji zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu szkolnego, sportu masowego dzieci  i młodzieży z gminy Wołomin.
Od miesiąca września 2018r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Huragan”  w Wołominie przygotował specjalną, nową ofertę zajęć zorganizowanych, wychodząc naprzeciw potrzebom społecznym mieszkańców Wołomina. Oferta skierowana jest do mieszkańca w każdym wieku.
Z myślą o naszych najmłodszych Klientach, oferujemy zajęci gimnastyki korekcyjnej dla dzieci i młodzieży. Specjalnie przygotowane ćwiczenia i zabawy ruchowe, mają działania profilaktyczne w walce z wadami postawy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, o godz. 17.30.
W naszej ofercie nie zabraknie również bogatej propozycji zajęć dla osób dorosłych i seniorów.  W każdy wtorek i czwartek, o godz. 18.30, zapraszamy wszystkich dbających o Zdrowy Kręgosłup. Proponowane zajęcia to bezpieczne, profilaktyczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięsnie międzyszkieletowe, odpowiadające za stabilizację i prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa. Szczególnie polecany rodzaj zajęć, osobom pracującym w pozycji stojącej lub siedzącej.
Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się uruchomione od niedawna zajęcia  z Pilatesu, Workoutu oraz Trx-y. Zajęcia skierowane do kobiet i mężczyzn  w każdym wieku, oparte na ćwiczeniach wzmacniających, kształtujących i rzeźbiących wszystkie partie mięśniowe naszego ciała.
Spotkania odbywają się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki o godz. 19.00, w środy o godz. 20.00 oraz w piątki  o godz. 19.00.
Natomiast miłośników brydża sportowego, serdecznie zapraszamy w każdą środę o godz. 17.00.
Wszystkie zajęcia zorganizowane, prowadzone są przez doświadczoną  i wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów.

Bożena Matusiak – Dyrektor Ośrodka Sportu   i Rekreacji „Huragan” w Wołominie

Więcej szczegółów na stronie  www.osir.wolomin.pl, facebook.com/osirwolomin/.

fot: freepik.com

pilates- zmiany godz. kręgosłup 2018 OSIR korektywa 2018 wrzesień

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.