.Nowoczesna otworzyła Biuro Poselskie

W budynku Miejskiej Biblioteki w Wołominie u zbiegu ulic Wileńskiej i Legionów od minionej środy (26 października) funkcjonuje Biuro Poselskie posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz oraz posła Zbigniewa Gryglasa.

Jest to już, jak podkreśliła Elżbieta Radwan, burmistrz Wołomina, trzecie biuro poselskie w tym mieście. W Wołominie swoje biura poselskie mają już posłowie PiS i PO a od minionej środy również .Nowoczesna – Wołomin to dla mnie szczególne miejsce na mapie Mazowsza. W ostatnich wyborach otrzymałam w powiecie wołomińskim ponad 3000 głosów ? tyle osób postawiło na mnie ? powiedziała posłanka podczas kameralnej uroczystości otwarcia biura.
Dzieląc się z uczestnikami spotkania wrażeniami przypomniała okres niedawnej kampanii parlamentarnej. – Jeszcze rok temu nie byłam kojarzona przez własne nazwisko występowałam wówczas w grupie osób pod szyldem Nowoczesna Ryszarda Petru więc tym bardziej doceniam to, że tak wiele osób wskazało mnie na liście wyborczej i nie chciałabym tych osób zawieść ? zapewniła.
Posłanka podsumowała w liczbach  prowadzone przez jej ugrupowanie akcje społeczne. – Dziś będąc już w Parlamencie .Nowoczesna ma na swoim koncie ponad 900 interpelacji poselskich. Mam więc nadzieję, że to miejsce będzie takim, do którego mieszkańcy będą przychodzili ze swoimi pomysłami ? stwierdziła. Poseł Zbigniew Gryglas ? opowiedział, że przygotowując się do zgłoszenia list właśnie w Wołominie rozpoczął zbieranie podpisów.
Parlamentarzyści zwrócili uwagę na interesujące to ugrupowanie problemy konieczne do uregulowania czemu służą wspierane przez .Nowoczesna akcje społeczne.

Teresa Urbanowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.