Okazałe zwycięstwo Huraganu SKOK Wołomin!

W minioną sobotę 28 maja drużyna Huraganu SKOK Wołomin podejmowała na własnym boisku Wkrę Żuromin. Na ten mecz przygotowano specjalną oprawę.

Piłkarze wybiegli na rozgrzewkę w specjalnie przygotowanych koszulkach z logo sponsora głównego ? SKOK Wołomin. Na boisko wprowadzili ich najmłodsi piłkarze naszego miasta, reprezentanci Akademii Młodego Piłkarza SKOK Wołomin. Trzeba przyznać, że było to dla nich wielkie przeżycie i spełnienie marzeń, a w przyszłości mam nadzieję, będą godnie reprezentować barwy naszego miasta. Po wyjściu obu drużyn na środek boiska w towarzystwie młodych piłkarzy, minutą ciszy uczczono pamięć niedawno zmarłej koszykarki, wywodzącej się z Wołomina – Małgorzaty Dydek.

Tak jak w poprzednim meczu z Nadnarwianką, trener Gawara po raz kolejny dał szansę gry młodym zawodnikom. W wyjściowym składzie raz jeszcze znaleźli się M. Bieniak, M. Pietrzyk i D. Krajewski. Drużyna Huraganu SKOK Wołomin tego dnia okazała się być niegościnną i po bramkach A. Stępnia w 14 min. oraz M. Wojdyny w 18 min. i 35 min (piękny gol z rzutu wolnego z około 20 metrów w samo okienko bramki żurominian na 2:0) nasi piłkarze schodzili na przerwę z trzy bramkowym prowadzeniem.

Piłkarze gości w tym meczu nie byli w stanie zagrozić bramce Huraganu SKOK Wołomin, a sporadyczne ataki żuromińskich napastników zazwyczaj kończyły się na obronie kierowanej przez Przemka Górskiego. Trzeba przyznać że ambitnie dążyli oni do zmiany wyniku jednak więcej okazji do tego miała nasza drużyna. Gdyby nasi zawodnicy byli skuteczniejsi wynik mógłby być wyższy. Pod koniec meczu trener Gawara dokonał kilku zmian i na boisku pojawili się D. Jarzębski za M. Wojdynę, M .Tokarz za Krajewskiego oraz Ł .Rossa za P. Górskiego. W 73 minucie niedawno wprowadzony na boisko D. Jarzębski wykańczając świetną kontrę oraz idealne dogranie G. Ndakizy ustalił wynik meczu na 4:0. Pochwalić należy młodzież wprowadzaną do drużyny za podjęcie walki i ambicję na boisku. Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają w dniu 4 czerwca w Wyszkowie z Bugiem o godz.15.00.

Drużyna Huraganu wystąpiła w składzie: A. Stańczuk, D.Krajewski, P. Górski, M. Pietrzyk, B. Męczkowski, J. Zasadziński, M. Bieniak, K. Bednarczyk, M. Wojdyna, G. Ndakiza, A. Stępień; rezerwowi: D. Jarzębski, M. Tokarz, Ł. Rossa, M. Jackiewicz, P. Więch, M. Krawczyk. kazet