Orły Zielonka podsumowały turniej

W lutym UKS Orły Zielonka zorganizował trzy turnieje piłkarskie, które odbyły się w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce. O ostatnim z nich pisaliśmy już wcześniej. Teraz podsumowujemy dwa pozostałe.

W sobotę 23 lutego rywalizowali chłopcy z rocznika 2011. Turniej zorganizował i poprowadził trener Rafał Deska. Drużyny, które przyjechały na turniej:  Marcovia Marki, Ap 11 Legionowo I i II ( dwie drużyny) , Akademia Sportu MAM FUN, Talent Warszawa I i II ( dwie drużyny). Nasz klub wystawił 3 drużyny.
Mecze były bardzo emocjonujące. Z trzech naszych drużyn tylko jedna wyszła do grupy finałowej. Mecz o 3 miejsce zremisowaliśmy 1:1 i dopiero rzuty karne zadecydowały o naszej wygranej.

I miejsce – AP 11 Legionowo I
II miejsce – Talent Warszawa II
III miejsce – UKS ORŁY ZIELONKA
IV miejsce – Talent Warszawa I
Zostały również wręczone nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik – Leon Wiszniowski z Talent Warszawa
Najlepszy bramkarz – Bartosz Majewski – AP 11 Legionowo
Najlepszym strzelcem okazał się nasz zawodnik Oskar Czarnowski który zdobył 10 bramek.

W niedzielę 24 lutego odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej ORŁY – KIPSTA BY DECATHLON dla chłopców urodzonych w 2008 roku i młodszych. Drużyny które przyjechały na turniej to: UKS Okęcie Warszawa, UKS Junak Warszawa, MAM FUN Academy Warszawa, TF Academy i AP Zina, Zawisza Rzgów, MKS Mława, Błonianka Błonie, Hutnik Kraków, TF Academy II oraz dwie nasze drużyny UKS Orły Zielonka I i UKS ORŁY ZIELONKA II.

Turniej został zorganizowany na bardzo wysokim poziomie dzięki pracy kierownika drużyny Artura Wróblewskiego i trenera Pawła Gumiennego. Wszystkie drużyny reprezentowały bardzo wysokie umiejętności sportowe. Pierwsza drużyna naszych Orzełków okazała się być bezkonkurencyjna, zarówno w grupie, jak i w całym turnieju. Wygrali wszystkie swoje mecze, a było ich siedem, zdobywając przy tym aż 24 bramki, tracąc raptem 3. Nasi zawodnicy byli tego dnia poza zasięgiem innych drużyn. Bardzo dobra gra całego zespołu ułatwiła Antoniemu Piekarkowi zdobycie tytułu króla strzelców i tytułu najlepszego zawodnika rozgrywek.

Serdeczne podziękowania należą się sponsorom bez których było by bardzo ciężko osiągnąć tak wysoki poziom turnieju: firmom TOP SERW ZDROJOWNIA – woda na czasie, FRANZAUDIO,
Hotel „U PIETRZAKÓW”, CUBANA Ristorante, PRACOWNIA SMAQ, DECATHLON – Targówek.
Gościem honorowym był Burmistrz naszego miasta Kamil Michał Iwandowski, który objął patronatem nasz turniej, a także osobiście wręczał zawodnikom medale, puchary i drobne upominki.
Pierwsza szóstka turnieju Orły – Kipsta by Decathlon:
I miejsce – UKS Orły Zielonka I
II miejsce – UKS Junak Warszawa
III miejsce – UKS Okęcie Warszawa
IV miejsce – MKS Mława
V miejsce – Hutnik Kraków
VI miejsce – Błonianka Błonie

Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce.
Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Zielonka.

Źródło: UM Zielonka

Komentarze

komentarzy

Opublikowane w kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.