Otwarcie Podwórka Talentów Nivea w Ząbkach

W dniu 12 listopada br., Podwórko Talentów Nivea w Ząbkach, otworzyli najmłodsi mieszkańcy Ząbek wraz z władzami miasta. Ze strony miasta w otwarciu uczestniczyła Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk, ze swoim zastępcą Kamilem Kowaleczko, dzieci to uczniowie pobliskiej szkoły. Oficjalnie, przez chętnych uczestników, została przecięta wstęga, a następnie rozdano dzieciom gadżety przesłane na tę okazję przez organizatora konkursu.

Przypomnijmy, że mieszkańcy miasta Ząbki wygrali w głosowaniu Podwórko Talentów Nivea przy ul. Różanej w Ząbkach. Na tę lokalizację zostało oddanych 44 366 głosów, co pokazało jak aktywnie potrafi działać ząbkowska lokalna społeczność.
Oficjalne otwarcie placu zabaw, jest zobowiązaniem, które miasto musiało spełnić, by wywiązać się z warunków zawartych w porozumieniu podpisanym z organizatorem tego przedsięwzięcia.
Konkurs na Podwórko Talentów Nivea jest projektem społecznym, realizowanym przez Nivea Polska sp. z o.o., polegającym na urządzeniu w wybranych gminach oraz spółdzielniach mieszkaniowych w Polsce i przekazaniu na rzecz tych podmiotów, placów zabaw dla dzieci. Place są wyposażone m.in. w huśtawkę bocianie gniazdo, kubik wspinaczkowy, trampoliny, grę skok w dal, grę w kapsle, grę twister, urządzenie do balansowania, tablice muzyczne, bębny, kosz do segregacji odpadów, teatrzyk, ławkę Nivea, tubę do rozmawiania, piaskownicę naukową, rowerek, planetarium, zegar słoneczny, tablicę informacyjną Nivea, nawierzchnię piaskową, poliuretanową oraz kostkę.

Miasto ze swojej strony zapewni ogrodzenie placu zabaw oraz własny regulamin. Będzie także serwisować plac zabaw i dbać o czystość na tym terenie.

Iwona Potęga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.