Paradoks przekonuje, że ?Pozory mylą?

Radzymiński Teatr ?Paradoks? już po raz kolejny gościł na wołomińskiej scenie, tym razem ze sztuką ?Pozory Mylą? Alan?a Ayckbourn?a. Lekka komedia przypadła widzom do gustu.

2016-11-30_145623

Była to przezabawna komedia ukazująca życie zwykłego małżeństwa, którego  życie przewraca się do góry nogami w chwili, gdy główny bohater na swoim balkonie znajduje tancerkę erotyczną, która po sznurze ucieka przed sfrustrowanym gangsterem, mieszkającym kilka pięter wyżej. Cieszymy się, że Radzymiński teatr przyjechał do Wołomina. Gratulujemy aktorom amatorom świetnej gry i czekamy na kolejne spektakle!
Historia zespołu:
Nazwę po długich dyskusjach wymyślili sami aktorzy. Podczas kompletowania zespołu do prób pierwszej wystawianej przez nas sztuki Aleksandra Fredry pt. „Zemsta”, dochodziło do wielu paradoksalnych sytuacji, które wskazywały na nikłe nadzieje powstania teatru amatorskiego.
Jednakże po pokonaniu wszelkich trudności tj, znalezieniu odpowiednich osób do ról szczególnie Papkina i Rejenta, próby zaczęły się odbywać systematycznie, co tydzień w sali ROKiSu. Mieliśmy także duże trudności z obsadą ról hajduków i murarzy. Dołączył do nas ks. miejscowej parafii – Jakub Korczak, który świetnie zagrał jednego z murarzy. I tak, paradoksalnie, wbrew wszystkiemu i wszystkim niedowiarkom, którzy w nas nie wierzyli, powstał w marcu 2007 r. nasz Amatorski Teatr „PARADOKS”, cieszący się coraz większym powodzeniem miejscowej ludności, o czym świadczą przepełnione sale i brak miejsc siedzących, a nawet stojących.
Grupa ma w swoim repertuarze: ?Zemstę?, ?Ożenek?, ?Damy i Huzary?, ?Grube ryby? i najnowsza sztukę ?Pozory mylą?.

Oprac. red.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.