Patryk Sobczak mistrzem Polski

27 października w Hali OSiR Kolana w Krakowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski juniorów w ramach OOM z udziałem 162 zawodników reprezentujących 42 kluby.

Podczas mistrzostw powiat wołomiński reprezentowało 5 zawodników z Klubu Kyokushin MKS Radzymin wszyscy z Teamu Lenkiewicz. Ekipa zdobyła w rywalizacji sportowej młodzieży 14 pkt. dla powiatu wołomińskiego i miasta Radzymin. W kata startowała Karolina Kielczyk, która dotarła do finałowej ósemki zajmując ostatecznie 7 miejsce. Piotr Piątkowski w kat.-75 kg wywalczył brązowy medal. Największy sukces odniósł Patryk Sobczak, który w kat.-70 kg wywalczył złoty medal i tytuł Mistrza Polski ? jest to już siódmy tytuł Mistrza Polski w historii dla naszego klubu. W turnieju walczyli jeszcze Bartek Piędziak i Łukasz Łobacz, którzy ulegli zwycięzcom swoich kategorii. Rolę opiekuna naszej ekipy sprawował sempai Andrzej. Dzień później (28 października) na hali ROKiS w Radzyminie odbył się turniej Mazovia Cap. Wzięły w nim udział trzy ekipy po 24 zawodników w rocznikach 1999 ? 2004. I miejsce w punktacji końcowej wywalczyli zawodnicy z klubu IPPON z Konstancina, II miejsce gospodarze ? MKS KK Radzymin i miejsce III Bielański KKK z Warszawy. Akademię Team Lenkiewicz Reprezentowali: Kuba Sienkiewicz, Kacper Moskal, Zuzia Ludziejewska, Kuba Pałaszewski, Jacek Niziołek, Max Szewczyk, Max Podlecki, Piotr Skórka, Chubert Derlatka, Radek Pienczuk, Mateusz Padamczyk, Mikołaj Karczmarczyk, Jacek Zawadzki, Kacper Wójcik, Patryk Jóśk, Przemek Wójtowicz, Paweł Wardak, Filip Lenkiewicz, Sylwia Adamczyk, Daria Banasiak, Helena Czwarnóg, Julia Masłowska, Lidia Piotrowska, Gabrysia Sobczak. ? Serdeczne podziękowania należą się wszystkim którzy przygotowali salę na te zawody i sędziom za sprawiedliwe werdykty ? podkreśla Tomek Lenkiewicz.